Naga MarketsDziś, w czwartek 1 marca 2018r. o godzinie 16:00 w siedzibie XTB w Warszawie, na ul. Ogrodowej 58 odbędzie się kolejne spotkanie inwestorów XTB Trading Club.

Gościem specjalnym będzie założyciel telewizji internetowej rynkinazywo.tv Daniel Kostecki, który omówi “Jak analizować wykresy kryptowalut pod kątem analizy technicznej”.

Rejestracja na spotkanie odbywa się na dedykowanej stronie Trading Clubu.

BIORĘ UDZIAŁ

Warsztaty będą dostępne również w trybie online, z wykorzystaniem technologii live streaming.

Zakres tematyczny warsztatu:

Najpopularniejsze kryptowaluty pod kątem analizy technicznej. Zastosowanie klasycznych formacji cenowych i świecowych, sposoby zastosowania zniesień Fibonacciego, formacji harmonicznych i teorii fal Elliotta.

O Prelegencie:

Daniel Kostecki, Rynki na Żywo

Daniel Kostecki– Twórca i założyciel pierwszej w Polsce telewizji internetowej o rynkach finansowych – rynkinazywo.tv. Pracował jako Analityk Rynków Finansowych w XTB oraz HFT. W swoich inwestycjach opiera się na analizie technicznej a w szczególności na Teorii fal Elliota, którą z powodzeniem wykorzystuje zwłaszcza na parze walutowej EURUSD. Z czasem do klasycznej analizy technicznej dołączył czynniki fundamentalne dla poszczególnych gospodarek (inflacja, rynek pracy, PKB) oraz analizę polityki monetarnej banków centralnych i oczekiwania odnośnie ich przyszłych działań. Kluczowe stało się również obserwowanie wyższych interwałów czasowych. Daniel jest także częstym gościem w mediach: TVN 24 BiŚ (dawniej TVN CNBC), Polsat Biznes, Polskie Radio, Gazeta Giełdy Parkiet, Puls Biznesu i innych.

Dlaczego warto?

  • poznasz przedstawicieli różnych koncepcji i strategii z całej Polski
  • poszerzysz swoją wiedzę na temat rynku i inwestowania
  • będziesz na bieżąco z aktualną sytuacją na rynku, dzięki analizom naszych analityków
  • możesz wymieniać się pomysłami i dzielić swoim doświadczeniem z innymi uczestnikami warsztatów
  • jeśli masz ciekawą koncepcję, która przynosi Ci zyski i chcesz się nią podzielić, możesz poprowadzić swój warsztat

Kolejne spotkanie XTB Trading Club odbędzie się 8 marca 2018 o godz. 16:00. Gościem specjalnym warsztatów będzie specjalista od zagadnień geometrii rynkowej Michał Kurach,, który omówi “Geometria rynku – precyzyjne wejścia w pozycję”.

Cykliczne spotkanie XTB odbywają się przy ulicy Ogrodowej 58 – w każdy czwartek od 16:00 do 20:00. Więcej szczegółów pod linkiemConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here