Naga MarketsKolejna odsłona XTB Trading Club już 12 kwietnia 2018 o godz. 16:00. Spotkanie w siedzibie XTB przy ul. Ogrodowej 58 poprowadzi Daniel Schittek, analityk rynków finansowych, który opowie o praktycznym wykorzystaniu overbalance w handlu.

Warsztaty

Podczas spotkania Daniel Schittek opowie jak rozpocząć analizę i handel z wykorzystaniem overbalance, a także przedstawi sposoby handlu w oparciu o tę metodologię. Uczestnicy poznają rolę analizy makroekonomicznej w tradingu. Ponadto Daniel Schittek dokona analizy kilku instrumentów pod kątem overbalance i zaprezentuje potencjalne okazje inwestycyjne.

Warsztaty będą dostępne również w trybie online, z wykorzystaniem technologii live streaming:

BIORĘ UDZIAŁ

O prelegencie

Daniel Schittek – absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na kierunku Finanse i Rachunkowość. Od 2011 roku aktywny inwestor i pasjonat rynków finansowych, szczególnie rynku walutowego. Obecnie analityk rynków finansowych w XTB, gdzie zajmuje się przede wszystkim rynkiem forexowym i indeksami. Tworzy analizy makroekonomiczne i techniczne, dodatkowo mając na uwadze psychologię inwestowania.

Cykliczne spotkanie XTB odbywają się przy ulicy Ogrodowej 58 – w każdy czwartek od 16:00 do 20:00. Więcej szczegółów pod linkiemConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here