Naga Markets


kryptowaluty w XTBXTB wprowadza nową, kompleksową ofertę CFD na kryptowaluty, oferując klientom dostęp do łącznie 25 CFD na pary kryptowalutowe w tym pary krypto-krypto. Jest to jedna z najszerszych ofert na rynku pod kątem możliwości wyboru z dostępnej liczby instrumentów. Oprócz CFD na popularne kryptowaluty jak Bitcoin, Ripple, Ethereum, Litecoin pojawią się również takie jak Monero, Cardano, Zcash, NEM i inne.

Łączna liczba instrumentów wynosi 25, a poszczególne z nich składają się z notowań względem Dolara, Ethereum oraz Bitcoina – na przykład CFD na Cardano/Bitcoin (ADABTC), Tron/Ethereum (TRXETH), Miota/Bitcoin (IOTABTC).

“Dążymy do tego, aby być kompletną firmą inwestycyjną i realizujemy założoną wcześniej strategię dywersyfikacji produktowej. Stąd też postanowiliśmy udostępnić bardzo szeroką ofertę CFD na kryptowaluty. Łączna liczba instrumentów sięga aż 25 CFD na pary kryptowalut, którymi można handlować zarówno na wzrost, jak i na spadek notowań” – mówi Omar Arnaout, Prezes Zarządu XTB.

SPRAWDŹ ROZSZERZONĄ OFERTĘ KRYPTOWALUTOWĄ XTB

Warto wspomnieć, że w nowej ofercie XTB będzie można utrzymywać pozycje aż przez rok. W rezultacie jest to oferta nie tylko dla krótkoterminowych graczy, ale również dla długoterminowych inwestorów.

W XTB wszystkie inwestycje są dostępne z jednego rachunku maklerskiego, niepotrzebne jest posiadanie portfela do kryptowalut, rejestracji na giełdach czy zastanawianie się, jak rozliczyć podatek, ponieważ z domu maklerskiego otrzymujesz na koniec roku PIT, który jest podstawą do rozliczenia podatkowego. Nie musisz się również obawiać o bezpieczeństwo swoich środków, z racji tego, że te znajdują się na segregowanych kontach w banku. XTB jako FinTech działający od 2005 roku, jest jednym z największych międzynarodowych brokerów, notowanym na giełdzie. Zatrudnia ponad 400 osób w Polsce i na świecie, tworząc własną platformę inwestycyjną z oddziałami w kilkunastu krajach, takich jak Wielka Brytania, Polska, Niemcy, Francja i jest nadzorowany przez szanowanych regulatorów m.in. KNF, FCA.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here