Naga Markets

XTB radzi sobie bardzo dobrze na obecnym trudnym rynku, wskazuje Marcin TuszkiewiczW trakcie piątkowych notowań spółka XTB notuje spadek wyceny swoich walorów o 0,87%. Jak wskazuje Marcin Tuszkiewicz, na antenie Comparic24, spółka radzi sobie bardzo dobrze w tym trudnym dla światowego rynku czasie, choć ostatnio zabrakło jej dynamiki.XTB ma się dobrze

– Ostatnia spółka, która w tym rynku, w którym aktualnie się znajduje, radzi sobie bardzo dobrze, to jest wielokrotnie już analizowany XTB. Tutaj trochę takiej dynamiki zabrakło, bo są obawy o wzrosty kosztów, które też były komunikowane. Marketingowych i każdych innych, bo tam jest też duży zespół ludzi, który też dostaje podwyżki. Tutaj koszty też rosną, ale biznes co do zasady też rośnie. – wskazuje Marcin Tuszkiewicz.

– Tutaj sytuacja, która aktualnie panuje na rynku, jest jak najbardziej korzystna. W związku z tym należy spodziewać się dobrych przychodów w kolejnym kwartale (za 2 kw. 2022) (…) Dywidenda jest już za nami, została bardzo szybko zamknięta, więc widać, że popyt na spółce jest. – dodaje także.

Jak słyszymy na antenie Comparic24, takim oporem, do którego rynek mógłby dążyć dalej, jest poziom ok. 24/25 zł. Warto przypomnieć, że poziom 25 zł za akcję został osiągnięty przez spółkę w trakcie wakacyjnych szczytów z 2020 roku, kiedy to inwestorzy na koniec sesji gotowi byli zapłacić nawet powyżej 25 zł za walor.

XTB radzi sobie bardzo dobrze na obecnym trudnym rynku, wskazuje Marcin Tuszkiewicz
Notowania XTB w latach 2021-2022. Źródło: Stooq.pl

W trakcie dzisiejszej sesji spółka XTB notuje spadek swojej giełdowej wycena. Aktualnie walory spółki przeceniane są o 0,87%, co oznacza spadek o 0,18 zł względem poprzedniego zamknięcia, które wyniosło 20,64 zł. Inwestorzy wyceniają więc spółkę na 20,46 zł.

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: cdr notowania | aktualny kurs korony czeskiej | notowania s&p 500 | kurs rubla prognozy | pgnig notowania akcji | giełda mbank | cd projekt giełda |

AVA TradeŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Poprzedni artykułColumbus zdecydował. Spółka przejdzie na główny parkiet bez emisji akcji!
Następny artykułCavatina Holding S.A. rozpoczyna zapisy na kolejną serię obligacji
Absolwent ekonomii oraz obecnie student Rynków Finansowych na Instytucie Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Członek Studenckiego Instytutu Analiz Gospodarczych, zwycięzca ligi debat oksfordzkich i turnieju debat w stylu Lincoln-Douglas, autor publikacji naukowych o tematyce ekonomicznej i prelegent podczas akademickich konferencji naukowych. Aktywny uczestnik i współorganizator konferencji naukowej „Forum Rozwoju Ekonomicznego Polski” oraz wydarzenia „Tydzień Gospodarki Światowej”. Doświadczenie zawodowe zdobywał podczas pracy w sektorze bankowym. Laureat olimpiad z dziedzin takich jak historia i WOS. Kreator postaw obywatelskich i zwolennik podejścia fundamentalnego. Prywatnie miłośnik historii (w szczególności XX wieku), gier strategicznych i podróży do ciepłych państw południa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here