Naga Marketslogo XTB na czerwonym tleZgodnie z najnowszą decyzją KNF klienci detaliczni ponownie mogą uzyskać możliwość handlu z wykorzystaniem dźwigni 100:1 (Na CFD opartych o pary walutowe, główne indeksy giełdowe i złoto)? Wystarczy, że zdobędą status Detalicznego Klienta Doświadczonego, wprowadzony w ramach najnowszych zmian regulacyjnych na polskim rynku.

Jednym z wymogów uzyskania statusu jest posiadanie doświadczenia w branży finansowej lub przejście szkolenia zakończonego testem potwierdzającym zdobytą wiedzę. W tym celu Dom Maklerski X-Trade Brokers (XTB) przygotował pierwszy w polsce portal edukacyjny stworzony właśnie w tym celu.

ZAŁÓŻ KONTO W XTB I UZYSKAJ DOSTĘP DO PORTALU EDUKACYJNEGO

“Przygotowaliśmy dla Ciebie pierwszy na rynku, specjalny portal edukacyjny, który został wbudowany w platformę xStation 5. Pomoże Ci on w zdobyciu zarówno podstawowej, jak i zaawansowanej wiedzy dotyczącej inwestowania w instrumenty CFD niezbędnej do uzyskania statusu Detalicznego Klienta Doświadczonego” – komentuje XTB.

Wśród autorów materiałów są między innymi:

  • Rafał Glinicki
  • Mieczysław Siudek
  • Grzegorz Moskwa
  • Maciej Goliński
  • Steve Ward
  • i wielu innych cenionych traderów

Po odbyciu 50-godzinnego kursu uczestnik otrzyma test (będzie on dostępny w najbliższych dniach), który zweryfikuje zdobytą wiedzę. Pozytywny wynik testu uprawni do odbioru Certyfikatu XTB, dzięki któremu inwestor będzie mógł spełnić jeden z dwóch warunków niezbędnych do złożenia wniosku o przyznanie kategorii Detalicznego Klienta Doświadczonego. Dokładny opis warunków, które trzeba spełnić, aby otrzymać status Detalicznego Klienta Doświadczonego w XTB został opisany tutaj.

W najbliższym czasie XTB ma zamiar wprowadzać nowe funkcjonalności, które ułatwią nawigację po portalu oraz usprawnią proces nauki. Szkolenia znajdują się w dziale edukacja platformy xStation 5 w zakładce Klient Doświadczony.


Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. Od 74% do 89% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty twoich pieniędzy.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here