Naga MarketsMaszty organizatorów i partnerów przed krakowskim ICE

W połowie marca po raz czwarty rozdane zostaną nagrody w konkursie FxCuffs. Każdy zainteresowany może oddać swój głos na wybranych kandydatów do końca stycznia.

Głosowanie odbywa się na stronie https://konkurs.fxcuffs.pl/ X-Trade Brokers DM S.A. w tegorocznej edycji bierze udział w sześciu kategoriach:

 1. Polski Broker Forex Roku: X-Trade Brokers DM S.A.

XTB jest domem maklerskim, od 2005 roku regulowanym przez Komisję Nadzoru Finansowego oraz spółką notowaną na GPW. Spółka działa globalnie i jest obecna w ponad 13 krajach. Wyróżnia ją własna przełomowa technologia inwestycyjna i ciągły rozwój.

 1. Polski Broker CFD Roku: X-Trade Brokers DM S.A.

Ochrona przed ujemnym saldem, bogata oferta i atrakcyjne warunki handlowe to tylko część korzyści oferowanych przez XTB. Broker stale poszerza swoją ofertę edukacyjną, organizując wiele konferencji, szkoleń online i warsztatów z ekspertami rynków finansowych, dbając o wzrost świadomości inwestycyjnej swoich klientów.

 1. Osobowość Roku: dr Przemysław Kwiecień

Główny Ekonomista XTB, Doktor nauk ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego i London Metropolitan University (tytuł MSc) – obydwie uczelnie ukończył z wyróżnieniem. Posiadacz prestiżowego certyfikatu CFA. Z XTB związany od 2007 roku. Ekspert w zakresie polityki monetarnej i jej wpływu na kształtowanie kursów walut. Częsty gość telewizyjnych programów biznesowych TVN BIŚ, Polsat News; autor felietonów w Parkiecie, Rzeczpospolitej i Pulsie Biznesu, prelegent i panelista na licznych wydarzeniach branżowych. Najlepszy analityk makroekonomiczny 2014 roku według NBP, Rzeczpospolitej i Parkietu. Wielokrotnie w czołówce rankingów prognoz walutowych agencji Bloomberg.

 1. Analityk Roku

 • dr Przemysław Kwiecień
 • Michał Stajniak
 • Jakub Stasik
 1. Produkt Roku: xStation 5

Profesjonalny, intuicyjny system transakcyjny z możliwością personalizacji. Platformę wyróżnia czytelny interfejs, statystyki na żywo oraz najbardziej kompleksowa możliwość tworzenia wykresów. Zaawansowana technologia pozwala na pełne dopasowanie systemu do preferencji użytkownika.

 1. Wydarzenie Roku

 • Konferencja “Przyszłość Kryptowalut” – największe tego typu wydarzenie 2017 roku, całodniowa konferencja z największymi specjalistami z całej Polski, podczas której ścierały się argumenty zarówno sceptyków jak i entuzjastów kryptowalutowej rewolucji. Konferencja odbyła się w październiku 2017, dostępna była zarówno w formie stacjonarnej jak i online, a uczestniczyło w niej kilka tysięcy osób.
 • Cykl “XTB Trading Club” – cotygodniowe warsztaty w siedzibie XTB dostępne również w wersji online, z cenionymi ekspertami rynku, poruszające tematykę bieżących wydarzeń rynkowych.
 • Cykl “XTB Trading Masterclass 2017” – druga edycja Konferencji, która odbyła się w maju 2017, 10 ekspertów, 2 sale wykładowe, setki uczestników oraz finał konkursu, w którym zwycięzca zdobył nagrodę w wysokości 40 tyś. zł.

“Nieustannie staramy się sprostać oczekiwaniom inwestorów, stale ulepszając swoją ofertę. Jeśli uważasz, że w 2017 roku dostarczyliśmy ciekawe rozwiązania inwestycyjne oraz przygotowaliśmy interesujące wydarzenia to oddaj na nas głos. Zaufanie klientów jest najbardziej motywującym czynnikiem do podejmowania dalszych wyzwań.” – komentuje Zarząd XTBConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here