Naga Marketsxtb-online-trading-logo_smallXTB analizując potrzeby inwestycyjne Polaków, ich wciąż niezbyt wysoką, ale stale rosnącą wiedzę z zakresu inwestycji oraz chęć dywersyfikacji portfela o coraz to nowe możliwości inwestycyjne, postanowiło wprowadzić najbardziej nowoczesny produkt inwestycyjny – Akcje Syntetyczne.


Czym są akcje syntetyczne?

Akcje Syntetyczne to kontrakty na akcje notowane na kilkunastu parkietach giełdowych: Belgia, Czechy, Francja, Niemcy, Włochy, Holandia, Polska, Portugalia, Hiszpania, Szwajcaria, Wielka Brytania oraz Stany Zjednoczone. To instrumenty, które oferują możliwość krótkiej sprzedaży, co otwiera potencjał efektywnych inwestycji nawet gdy ceny walorów spadają.

Dzięki swojej konstrukcji i dostępności na autorskiej platformie transakcyjnej XTB – xStation, Akcje Syntetyczne są wyjątkowo atrakcyjnym instrumentem z uwagi na bardzo niskie koszty. Wartość minimalnej prowizji zaczyna się już od 0,1% (pełna tabela opłat dostępna pod linkiem). Istotną rolę odgrywa również rozliczenie T+0, dzięki któremu inwestowanie przy wykorzystaniu zmienności na różnych parkietach giełdowych może stać się bardzo dynamiczne i efektywne.

UZYSKAJ DOSTĘP DO AKCJI SYNTETYCZNYCH

xStation to technologia tradingowa projektowana i w całości produkowana przez Grupę XTB w Polsce, a sprzedawana domom maklerskim oraz bankom na całym świecie. To nowoczesne rozwiązania dla inwestora indywidualnego dostępne przez rodzinę aplikacji inwestycyjnych umożliwiających inwestowanie poprzez komputer, tablet, smartphone, a ostatnio nawet smartwatch.

Narzędzie nowoczesnego inwestora

Dzięki nowoczesnej technologii xStation Akcje Syntetyczne stały się inwestycyjnym oknem na świat, które umożliwia dynamiczne inwestowanie i natychmiastowe relokowanie kapitału względem tego, co dzieje się w róznych krajach, na różnych parkietach giełdowych i w końcu w poszczególnych spółkach. Każda informacja o podłożu ekonomicznym lub politycznym może być teraz szansą dla zmiany konfiguracji portfela inwestycyjnego. Akcje Syntetyczne to najnowsze i przełomowe narzędzie dla nowoczesnego inwestora, który nie musi odmawiać sobie mobilności i podróży, który ma nieustannie rękę na pulsie bez względu na to gdzie jest i bez względu na to co dzieje się na parkietach giełdowych, z których płynności można czerpać szanse.

Akcje Syntetyczne to produkt dostępny w ramach ekosystemu funkcjonującego całkowicie online począwszy od procesu otwarcia rachunku inwestycyjnego, poprzez naukę inwestowania, wsparcie coacha inwestycyjnego, dostęp do analiz i rekomendacji online, a skończywszy na wszystkich krokach związanych z otwarciem, prowadzeniem i zamknięciem transakcji. Możliwości inwestycyjne nigdy nie były jeszcze tak szerokie dzięki rozwojowi technologii, cyfryzacji i globalizacji, których możliwość wykorzystania zaczyna być wreszcie dostępna dla przeciętnego Kowalskiego.

Źródło: Informacja prasowa X-Trade BrokersConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

3 KOMENTARZE

  1. “Brak tutaj minimalnej prowizji, a jej wartość zaczyna się już od 0,1%.” Najwyraziej w nocie prasowej znalazło się trochę masło maślane. Dzięki za zwrócenie uwagi 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here