Naga Markets

XTB, Polski dom maklerski i broker kontraktów na różnię kursową (CFD) ogłosił w poniedziałek nawiązanie współpracy z popularnym w serwisie YouTube „Kanałem Sportowym” prowadzonym przez między innymi Krzysztofa Stanowskiego. Dzięki najnowszej współpracy tematy inwestycyjne staną się stałym elementem ramówki programu.

XTB nawiązało współpracę z Kanałem Sportowym Krzysztofa Stanowskiego
Mateusz Borek z Kanału Sportowego i Szymon Szymański, Chief Growth Officer z XTB.
  • Krzysztof Stanowski, Michał Pol, Mateusz Borek i Tomasz Smokowski nazwiska założycieli Kanału Sportowego są doskonale znane wszystkim polskim fanom sportu.
  • W trakcie pandemii kanał rozszerzył zakres poruszanych tematów, a od stycznia 2023 podjął współpracę z XTB, polską platformą inwestycyjną.
  • XTB wspiera wielu sportowców, a obecnie został również partnerem ważnego medium sportowego w Polsce
  • Sprawdź ofertę XTB i załóż darmowy rachunek handlowy!

XTB partnerem Kanału Sportowego

Współpracujący z mistrzami mieszanych sztuk walki Conorem McGregorem, Joanną Jędrzejczyk oraz Jirim Prochazką, XTB objęło partnerstwem takie formaty Kanału Sportowego jak Oktagon Live czy W Ringu. Logo XTB pojawi się również w trakcie programów publicystycznych takich jak prowadzone przez m.in. Krzysztofa Stanowskiego Dziennikarskie Zero czy Hejt Park.Ten ostatni jest szczególnie popularny ze względu na swoją formułę zakładającą kontakt na żywo widzów z prowadzącym oraz jego gościem. Także za sprawą obecności w formacie gwiazd niezwiązanych ze światem sportu, Hejt Park stał się jednym z najpopularniejszych programów publicystycznych w Polsce.

– Naszym celem jest budowa silnej polski marki zarówno w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju. Jesteśmy bardzo zadowoleni z podjętej współpracy z Kanałem Sportowym, ponieważ jest to format uwielbiany przez setki tysięcy widzów. Głęboko wierzymy, że tego typu działania pozwolą nam ugruntować naszą pozycję na rynku.

Jesteśmy polską firmą i bardzo cieszą nas umowy podpisane z innymi polskimi podmiotami. Jesteśmy sponsorem tytularnym KSW, współpracujemy z projektem Speed Games, jesteśmy partnerem Klubu Przedsiębiorczości, a od teraz również jednego z największych kanałów sportowych na YouTube – powiedział Szymon Szymański, Chief Growth Officer w XTB.

ZAŁOŻ RACHUNEK W XTB

Agnieszka Prachniak, dyrektor ds. rozwoju biznesu w Kanale Sportowym, dodaje, że XTB to solidny partner, wspierający nie tylko KSW, ale też współpracujący z wielkimi mistrzami ze świata sportu. Twórcy Kanału Sportowego wierzą, że razem z domem maklerskim zaoferują kibicom wiele dobrego, tworząc jeszcze bardziej angażujące treści.

AVA Trade

Joanna Jędrzejczyk została oficjalnym ambasadorem XTB w lutym ubiegłego roku. W maju dołączył do niej Jiří Procházka, który zasłynął w profesjonalnej organizacji Rizin. W październiku dom maklerski poinformował natomiast, że kolejnym sportowcem ze świata sztuk walki, który swoją osobą będzie reklamował i promował XTB został Conor McGregor, mistrz Ultimate Fighting Championship (UFC).

Sponsorowanie sportowców i całych drużyn – głównie piłkarskich – jest powszechną praktyką wśród brokerów FX i CFD już od dekady. Przykładowo głównym sponsorem Legii Warszawa jest broker Plus500 od 2020 roku.

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 82% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Poprzedni artykułBitcoin zdrożał 60% w Nigerii, gdy kraj boryka się z płynnością gotówki
Następny artykułBitcoin jednym z najlepszych aktywów w 2023 r. Przeznacz 1% kapitału na zakup BTC
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.