Naga Markets28 marca 2018 r., podczas uroczystej gali „Podsumowanie Roku Giełdowego”, X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A. (XTB) otrzymał od Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych (KDPW) nagrodę „Najwyższa jakość raportowania do KDPW_TR w 2017 roku”. Nagroda jest potwierdzeniem dbałości zarządu o najwyższe standardy komunikacji z partnerami biznesowymi i inwestorami. XTB cieszy się międzynarodowym uznaniem za innowacyjność oraz jakość oferowanych produktów, usług i technologii, czego dowodem są liczne nagrody w Polsce i Europie.


W XTB wysoko cenimy sobie profesjonalizm i innowacyjność. Te filary towarzyszą nam w codziennej pracy. Otrzymane wyróżnienie za najwyższą jakość raportowania do KDPW_TR w 2017 roku stanowi dla nas potwierdzenie wysokich standardów jakich od siebie wymagamy i jakich oczekują nasi klienci mówi Paweł Szejko, Członek Zarządu XTB

NAJWYŻSZE STANDARDY W KOMUNIKACJI Z PARTNERAMI BIZNESOWYMI I INWESTORAMI 

Podczas gali „Podsumowanie Roku Giełdowego”, która odbyła się 28 lutego br. w Warszawie,  przedstawiciel XTB odebrał nagrodę „Najwyższa jakość raportowania do KDPW_TR w 2017 roku”. Wyróżnienie przyznane zostało przez KDPW, instytucję odpowiedzialną za prowadzenie i nadzorowanie systemu rozrachunku transakcji zawieranych w obrocie instrumentami finansowymi. Nagroda potwierdza pozycję XTB jako lidera na polskim rynku forex.

– Nagroda przyznana przez KDPW, instytucję która nadzoruje obrót instrumentami finansowymi,  jest dla nas ważna, ponieważ potwierdza nasze starania o jakość komunikacji z partnerami i inwestorami. W ten sposób budujemy naszą wiarygodność w branży.  Jako wiodący w Europie broker na rynku CFD dbamy, aby wizytówką XTB był profesjonalizm świadczonych usług. Nasze platformy transakcyjne zapewniają rzetelną, szybką i efektywną realizację transakcji. Działamy w oparciu o najwyższe standardy obsługi inwestorów, dzięki czemu zaufały nam tysiące klientów w Polsce i na świecie – mówi Paweł Szejko, Członek Zarządu XTB.

W gali wzięli udział przedstawiciele najważniejszych instytucji rynku kapitałowego – emitentów, domów maklerskich, banków, firm inwestycyjnych oraz organizacji i stowarzyszeń branżowych.

TROSKA O BEZPIECZEŃSTWO INWESTORÓW

Działalność XTB jest nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego, a środki klientów są przechowywane na segregowanych kontach oraz objęte systemem rekompensat KDPW. XTB stosuje się do obowiązujących przepisów prawa i wytycznych nadzoru zgodnych z praktyką rynkową oraz przestrzega kodeksów branżowych. Spółka posiada zaplecze profesjonalnych maklerów i doradców z wieloletnim doświadczeniem na rynkach finansowych w kraju i na świecie. Jednym z priorytetów XTB jest rozwijanie i utrzymywanie na wysokim poziomie systemu zarządzania ryzykiem i systemów compliance – zgodności z przepisami. Dzięki temu, klienci firmy mają pewność, że powierzają swoje środki zaufanemu partnerowi.

Spółka rzetelnie informuje o ryzyku związanym z inwestowaniem i oferuje produkty odpowiednie dla wiedzy inwestora. Zapewnia edukację, poprzez szkolenia i konferencje dot. rynku, dzięki czemu klienci mogą podejmować świadome decyzje i osiągać zamierzone cele inwestycyjne.

XTB  posiada obecnie zezwolenia na prowadzenie działalności maklerskiej wydane przez regulatorów, takich jak: FCA (Wielka Brytania) czy KNF (Polska), CySEC (Cypr).tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here