Naga MarketsAlphabet ogłosił, że w przeglądarce Google Chrome pojawi się wiele zmian, których większość dotyczy rozwoju rozszerzeń Chrome’a oraz poprawy bezpieczeństwa użytkowników przeglądarki. Ulepszone zabezpieczenia będą w stanie chronić użytkowników w jeszcze lepszy sposób przed złośliwym oprogramowaniem, które bywa dołączane do rozszerzeń. Po wzroście popularności kryptowalut, oprogramowanie tego typu często zawierało różnego rodzaju programy do ukrytego wydobycia kryptowalut lub ich kradzieży. Poprawione bezpieczeństwo prawdopodobnie zostanie dobrze odebrane przez traderów kryptowalutowych, ponieważ często brak przepisów i wysoki stopień anonimowość związany z transakcjami kryptowalutowymi uniemożliwia w wielu sytuacjach odzyskanie skradzionych wirtualnych walut. Wpływ spadku wydobycia prawdopodobnie nie będzie znaczący z uwagi na to, że znaczna część wydobycia kryptowalut jest generowana przez wyspecjalizowane w tego typu aktywności firmy.

Cena BITCOINa wydaje się zbliżać do krótkoterminowej linii trendu wzrostowego. Potencjalne odbicie w górę może być ograniczane przez strefę oporu, znajdującą się pomiędzy 6710 dolarami a 6790 dolarami. Źródło: xStation5.

Jeden z urzędników pracujących we francuskiej agencji wywiadowczej został niedawno aresztowany z powodu sprzedaży tajemnic państwowych. Agent wywiadu prawdopodobnie kradł informacje gospodarcze oraz fałszował dokumenty administracyjne, sprzedając później niejawne informacje przy użyciu bitcoinowych transakcji. Nie jest wiadomo, czy sprzedawał on wspomniane informacje dla organizacji terrorystycznych, jednak zostało potwierdzone, że sprzedawał pozyskane tajemnice organizacjom przestępczym i stronom zainteresowanym w uzyskaniu niejawnych informacji gospodarczych. Jeśli oskarżenia zostaną potwierdzone, oskarżonemu grozi siedem lat więzienia oraz kara w wysokości stu tysięcy euro.

Ostatnio DASH przełamał w dół formację klina. Kolejnym potencjalnym poziomem wsparcia może być 163,50 dolara. Źródło: xStation5.

Wall Street Journal donosi, że ceny kryptowalut są wysoce zmanipulowane. Nie jest to oczywiście nic nowego, ponieważ zostało to zauważone również przez SEC przy odrzucaniu wniosków związanych z kilkoma bitcoinowymi ETF-ami. W raporcie WSJ ciekawe są jednak poglądy osób związanych z kryptowalutową branżą. Podczas gdy większość z nich uważa manipulację ceną za potencjalną przeszkodę dla szerszej popularyzacji instrumentów finansowych bazujących na kryptowalutach, niektórzy nie widzą w tym nic złego.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here