Naga MarketsXRP, token Ripple, urośnie w czasie bańki do 30 USD - uważa znany analitykTrader i strateg z rynku kryptowalut Credible Crypto prognozuje, że cena XRP gwałtownie urośnie do 30 USD w czasie następnej bańki na bitcoinie.

  • Znany analityk uważa, że XRP urośnie do 30 USD. 
  • Ma mieć to miejsce w czasie bańki na BTC.
  • Jest podobnie byczo nastawiony do BTC. Uważa, że bitcoin wkrótce przebije opór i doleci do 12 000 USD.

XRP zadowoli inwestorów w czasie hossy

W nowym tweecie kryptoanalityk mówi swoim 68 000 obserwujących, że natywny token Ripple może znacznie zwiększyć swoją wartość w nadchodzących latach.

Zapytany o dokładną prognozę ceny czwartej co do wielkości kryptowaluty, Credible Cryto wyjaśnia, że ​​XRP może gwałtownie wzrosnąć do poziomów 20-30 USD. Dziś zaś za 1 token płaci się ok. 0,24 USD.

Zbytni optymizm?

Nie wszyscy analitycy podzielają długoterminowe, optymistyczne nastawienie Credible Crypto do XRP. Popularny weteran rynku Peter Brandt powiedział swoim followersom – 375 000 osobom – aby zachowali ostrożność przy inwestowaniu w token Ripple.

– Nie pokładajcie wiary w XRP – ostrzegał.

Brandt zauważa, że ​​posiadanie przez Ripple ponad połowy całkowitej podaży XRP jest potencjalną odpowiedzialnością dla tej firmy i dużym ryzykiem. Uważa, że ​​token ma większy potencjał spadkowy, ponieważ nadal osiąga gorsze wyniki w porównaniu do innych głównych coinów o podobnej kapitalizacji.

W międzyczasie Credible Crypto przygląda się również krótkoterminowym wynikom bitcoina. I tu jest dużym optymistą. Mówi, że obecność byków na rynku bitcoina, które znajdują się na linii wsparcia na wysokości 10 400 USD może prawdopodobnie sprawić, że BTC nagle szybko powróci do okolic bliskich 12 000 USD.

– 10,4–10,5 tys. nadal się utrzymuje – zauważa.

Mimo wszystko dziś za BTC płaci się 10 650 USD, czyli 2,2 proc. mniej niż wczoraj o tej samej porze. Z kolei 1 ETH kosztuje 351 proc, co z kolei przekłada się na 2 proc. niższą cenę niż 24 h temu.

Jak na razie zwycięzcą w tej lidze jest XRP, które w skali doby zyskało ponad 6 proc. Wzrosło do 0,24 USD.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here