Naga MarketsDoskonale znany w środowisku wirtualnych walut Peter L. Brandt pogratulował za pośrednictwem Twittera tym, którzy zainwestowali w altcoiny na wczesnym ich etapie rozwoju i osiągnęli już duże zyski, przyznając w ten sposób, że jest „dinozaurem w nowej grze”. Poniżej tego tweeta, jakby chcąc podkreślić swoje stwierdzenie na temat altcoinów, udostępnił zrzut ekranu wykresu XRP, który pokazuje „potencjalnie konstruktywny” wzór odwróconej głowy z ramionami. Kurs XRP/USD konsoliduje w piątek w okolicach poziomu 1,09 USD.

Kurs XRP tworzy formację odwróconej głowy z ramionami

Doświadczony trader Peter Brandt opublikował wykres, który pokazuje, że szósta co do wielkości kryptowaluta, XRP, tworzy odwróconą formację głowy i ramion. Potencjalnie po jej wyrysowaniu następuje odwrócenie kursu danego aktywa. W tym konkretnym przypadku Brandt uważa, że w dłuższej perspektywie XRP potencjalnie kieruje się na północ.W innym tweecie trader przeprosił wszystkich inwestujących w altcoiny, którym kiedykolwiek okazał brak szacunku. Przesłał im gratulacje za „naprawdę dobrze wykonaną robotę” i nazwał ich najlepszymi przedstawicielami nowej generacji spekulantów rynkowych.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Ripple (XRP) konsoliduje w piątek w okolicach 1,09 USD

Notowania XRP/USD odnotowały silny wzrost na początku września dobijając do okrągłego poziomu 1,40 USD. Następnie przecena na szerokim rynku kryptowalut zepchnęła kurs w okolice psychologicznego poziomu 1,00 USD, który zdołał zatrzymać impet ceny. Od kilku sesji cena porusza się w wąskim zakresie konsolidacji 1,00 – 1,20 USD i dopiero trwałe wybicie w którąś ze stron może zaowocować utworzeniem silniejszego impulsu.

Kurs XRPUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs XRPUSD na interwale dziennym, tradingview

Zobacz również:Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here