Naga Markets

Pseudonimowy analityk i handlowiec znany w branży kryptowalut jako Credible Crypto mówi, że natywny token Ripple XRP jest gotowy, aby zainicjować ogromny ruch w górę.

  • XRP wkrótce wystrzeli w górę – tak uważa analityk Credible Crypto.
  • Mówi też, co stanie się z BTC.

XRP gotowe do rajdu na Księżyc?

W nowym filmie analityk mówi, że dno na wykresie jest już za trzecią co do wielkości kryptowalutą i oczekuje, że byki XRP wkrótce zaczną prężyć mięśnie.– Jesteśmy teraz na etapie, na którym XRP zbliża się do przełomu (…), początkowym obszarem oporu będzie region 0,40 USD. Następnie może przyjść to w korektę, aby ponownie przetestować te skoki [ceny] i spodziewam się, że rozpocznie się potem nasza trzecia fala główna. (…) Spodziewam się, że nasza fala trzecia przemieści się co najmniej do 0,67 USD. To ogromny ruch. To jest dwa razy więcej niż teraz – mówi.

Credible Crypto analizuje kurs XRP za pomocą teorii fal Elliotta. Ta zaawansowana metoda analizy technicznej polega na identyfikowaniu powtarzających się wzorców fal, które pokazują powtarzalne zachowania uczestników rynku. Opierając się na zasadach fal Elliotta, trzecia fala jest zwykle wtedy, gdy najbardziej gwałtowna ekspansja cen ma miejsce w cyklu byków.

Bitcoin… co z bitcoinem?!

Jeśli chodzi o bitcoina, uważa on, że ​​król kryptowalut znajduje się teraz na terytorium byków. Twierdzi, że główna kryptowaluta świata powalczy wkrótce o poziom 14 000 USD.

Teraz, gdy przekroczyliśmy poziom [10 000 USD], zasadniczo działa on jako wsparcie. Więc dla mnie jest to zasadniczo nasza nowa podłoga, zanim przekroczymy 14 000 USD. Spodziewam się, że ten obszar zasadniczo się utrzyma, a potem ostatecznie dojdziemy do 14 000 USD i wyżej. Oczekuję, że przekroczymy 14 000 USD – dodał.

Dziś za 1 BTC płaci się 11 606 USD, czyli mniej o 1,5 proc. niż dobę wcześniej.

Autor poleca też:

NEDŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here