Naga MarketsTrwa VIII edycja Ligi Traderów. Rywalizuje 84 zawodników. Wszystkie zasady rozgrywek zostały opisane w REGULAMINIE. Schemat organizacyjny opisaliśmy w artykule z losowaniem grup.

logo XTB na czerwonym tleównym fundatorem nagród w VIII edycji Ligi Traderów jest X-Trade Brokers. Wyniki konkursu rozliczane są na platformie XTB – zobacz nagranie jak w 2 minuty założyć i skonfigurować xStation5.


Notowania par walutowych (źródło: platforma MT4 XTB)

WIELKI FINAŁ VIII EDYCJI:

Mecz o 3 miejsce:

Po niemal 3 miesiącach zmagań zakończyliśmy rozgrywki w VIII edycji Ligi Traderów. Wzięło w niej udział 84 zawodników. Zwycięzcą całego turnieju został – Xopina, wygrywając wielki finał 2:0. Xopina stoczył w sumie 23 pojedynki w całych rozgrywkach, odnotowując 16 zwycięstw, 1 remis i 6 porażek (70% wygranych). W 15 meczach jego typy okazały się trafione (65%). Był to trzeci jego występ w fazie pucharowej, za każdym razem notując progres, najpierw 9 miejsce, potem 5, a teraz przyszedł czas na zwycięstwo – serdecznie gratulujemy!!!


Zwycięzcy serdecznie gratulujemy i życzymy udanej walki o obronę tytułu. Przypomnijmy, że dotąd nie udało się nikomu obronić tytułu, a nawet istnieje pewna klątwa zwycięzcy… obrońca tytułu w kolejnej edycji nigdy nie dotarł do fazy pucharowej. Najbliżej podwójnego zwycięstwa była tegoroczny finalista Rexex, który jako jedyny dwukrotnie walczył w finale.

Gratulujemy oraz dziękujemy także wszystkim zawodnikom za osiągnięte wyniki oraz podjęcie rywalizacji. Wstępnie zapraszam także na IX edycję Ligi Traderów – jak zwykle wczesną jesienią przyszłego roku.

W najbliższym czasie będziemy kontaktować się poprzez e-mail lub forum w celu wyboru i przekazania nagród i ustalenia adresów wysyłki.

Klasyfikacja obecnej oraz wcześniejszych edycji:

Po prawej stronie widnieje system punktacji. W ten sposób sumując wyniki graczy z wszystkich edycji powstaje ranking wszech czasów, który służy do ustalania koszyków przed losowaniem grup w kolejnej edycji. Ranking wszech czasów po VIII edycjach Ligi Traderów:

Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w VIII edycji Ligi Traderów, tworząc historię naszego konkursu. Przystępujemy do rozdania nagród – w najbliższych dniach skontaktujemy się z finałową 16-stką zawodników. Bardzo dziękujemy także fundatorom nagród.

VIII edycję uważam za zakończoną. Do zobaczenia w kolejnej edycji Ligi Traderów 🙂Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here