Naga MarketsBroker XM w mailu z dnia 20 października skierowanym do klientów poinformował, że w odpowiedzi na komentarze otrzymane od posiadaczy aktywnych rachunków zdecydował się ulepszyć dotychczasowe warunki handlowe na pary kryptowalutowej BTC/USD. 


Margines zabezpieczający w dół z 33% do 20%

Zaktualizowane warunki handlowe, obowiązujące od 20 października (piątek), zmniejszając margines zabezpieczający z dotychczasowego poziomu 33% do  pułapu 20%. Co oznacza to dla traderów detalicznych?

Przede wszystkim wzrost maksymalnego lewara, który do tej pory dla CFD na Bitcoina wynosił 1:3, a obecnie wzrasta do 1:5. Warto przypomnieć, że BTC pojawił się w ofercie XM w pierwszej połowie września. Instrument, wraz z 160 innymi, dostępny jest zarówno poprzez platformę MT4 oraz platformę MT5.

ZAŁÓŻ RACHUNEK W XM I SKORZYSTAJ Z WYŻSZEJ DŹWIGNI DLA BTC/USD

Jaką dźwignię dla kryptowalut oferują brokerzy?

Maksymalna dźwignia 1:5 dla walorów kryptowalutowych jest wśród brokerów FX/CFD powszechnym rozwiązaniem. Pozwala traderom cieszyć się z zalet, które niesie lewar, jednocześnie nie narażając zbytnio na dynamiczną zmienność tego cały czas nowego rynku.

Margines zabezpieczający wynoszący 20% to jednak tylko jedno z proponowanych rozwiązań. Część brokerów ogranicza go do poziomu 10% lub w ekstremalnych przypadkach zaledwie 2%.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here