Naga MarketsCapital Finance International nagradza XM za profesjonalną obsługę transakcyjną swoich klientów.

Capital Finance International to jeden z bardziej rozpoznawalnych tytułów prasowych w świecie finansów. Jak co roku CFI przyznało swoje nagrody podmiotom, które według redakcji magazynu zasługują na uznanie. Nagrody CFI przyznawane są w kilkudziesięciu kategoriach w których wyznacznikiem jest choćby poziom zadowolenia akcjonariuszy, bezpieczeństwo powierzonych środków czy obsługę transakcyjną. W tej ostatniej kategorii zwyciężył XM. 


XM jest globalnym brokerem oferującym handel instrumentami CFD w 196 krajach. Zdaniem CFI rozmiar podmiotu oraz liczba aktywnych klientów, która przekracza milion budzi podziw. Jednak nagroda za najlepszą obsługę transakcyjną została przyznana przede wszystkim za liczbę języków którymi można się porozumieć z obsługą XM jak również profesjonalne podejście do obsługi klienta.

Chris A. Zacharia, dyrektor marketingu w XM Group skomentował przyznanie Xm prestiżowej nagrody słowami: Pragnę pogratulować naszemu Zespołowi Wsparcia za jego zaangażowanie. To wyróżnienie napawa dumą całe XM, a w szczególności nasz dział obsługi i wsparcia klienta, ponieważ to on znajduje się w pierwszej linii kontaktu z klientami, udzielając im pomocy w tak wielu językach i w tak profesjonalny sposób. To z pewnością niełatwa praca. Chciałbym osobiście pogratulować naszym pracownikom oraz podziękować magazynowi CFI.co za uznanie dla naszych starań.

Wsparcie dla aktywnych klientów udzielane jest 24 godziny na dobę, a najnowocześniejsza technologia tradingu wprowadzana przez XM jest zdaniem Zacharia dużą przewagą konkurencyjną na rynku.

Zapraszamy do zapoznania się z tematami nadchodzących szkoleń internetowych które redakcja Comparic.pl przygotowuje razem z brokerem XM.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here