Naga Marketsxm-logo17 stycznia 2017 roku brooker XM poinformował, że dołączyłdo grona firm na liście WF100 (World Finance 100) za rok 2016.


“Czujemy ogromną satysfakcję z faktu, iż nasze zaangażowanie i nieustające starania zostały dostrzeżone przez czytelników magazynu World Finance” – czytamy w oficjalnym komentarzu do oświadczenia.

Te artykuły również Cię zainteresują
Warto wspomnieć, że XM jest jedynym brokerem, który znalazł się na liście za 2016 rok, co jest znaczącym wyróżnieniem w czasach zawziętej rywalizacji na rynku i coraz bardziej restrykcyjnych regulacji umożliwiających osiągnięcie sukcesu jedynie firmom z najbardziej długofalową wizją rozwoju.

Na listę World Finance 100 trafiają firmy, które osiągnęły szczyt dokonań w różnych branżach, jak również organizacje i ludzie wytyczający nowe szlaki w swoich dziedzinach. Lista WF100 skupia nową elitę biznesu tworzoną przez jednostki, których wizja i koncepcje kształtują świat finansów, biznesu i technologii.

Zespół badawczy WF100 ocenia nominacje i sugestie czytelników magazynu World Finance składane za pośrednictwem jego strony internetowej i analizuje nowe trendy, aby wyłonić najlepszych i najbardziej wyraźnych pionierów w dzisiejszym świecie biznesu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here