Naga MarketsMetaQuotes, dostawca rozwiązań technologicznych dla detalicznych brokerów i inwestorów FX/CFD poinformował dzisiaj, że trzy kolejne przedsiębiorstwa finansowe – XM, IC Markets oraz Hedge Total – ogłosiły oficjalną migrację na platformę MetaTrader 5.


Wiele klas aktywów i handel wysokich częstotliwości (HFT)

Przedstawiciele wspomnianych powyżej przedsiębiorstw w następujący sposób komentowali zakończoną w zeszłym tygodniu migrację, która umożliwia klientom zakładanie rzeczywistych rachunków w ramach MT5.

Te artykuły również Cię zainteresują
„Do migracji przygotowywaliśmy się od dłuższego czasu i wierzę, że będzie to istotny krok dla XM. Jestem przekonany, że poprzednik platformy MT5 – doskonale wszystkim znany MetaTrader 4 – jest świetnym rozwiązaniem, nie spełnia już jednak potrzeb coraz szerzej grupy traderów. Nowsza wersja oprogramowania otwiera się na o wiele szerszą rzeszę klientów, związanych nie tylko z rynkiem FX” – twierdzi Chris Zacharia, dyrektor ds. marketingu w XM Group.

Dyrektor IC Markets, Angus Walker, dodaje natomiast: „Obserwując popularność MetaTrader 4, mogę z dumą ogłosić, że po długim czasie oczekiwania uruchamiamy również ofertę w oparciu o MT5. Jesteśmy podekscytowani tym faktem, chcąc nadal dostarczać klientom najlepsze rozwiązania rynkowe. Poprawiona funkcjonalność najnowszej platformy pozwoli korzystać traderom z zaawansowanych narzędzi, możliwości hedgingu i ze zdecydowanie szerszej bazy instrumentów finansowych”

Tim Davis reprezentujący Hedge Total również jest zdania, że migracja z MT4 na MT5 pozwoli inwestorom detalicznym poszerzyć dotychczasowe spektrum inwestycyjne: „Wierzymy, że MetaTrader 5 jest obecnie najbardziej zaawansowaną platformą, oferującą wysoką wydajność i bezpieczny handel”

MetaTrader 5 na Androida doczekał się aktualizacji

Oprócz komunikatu o migracji platform w przypadku trzech popularnych brokerów, MetaQuotes poinformowało dzisiaj również o wypuszczeniu aktualizacji dla platformy mobilnej MT5 przeznaczonej na urządzenia z systemem Android. Build oznaczony numerem 1576 oferuje między innymi dostęp do historii zawieranych pozycji.

Od teraz inwestorzy mogą śledzić minione transakcje, grupując je pod kątem czasu otwarcia i zamknięcia, wolumenu, średniej ceny oraz przede wszystkim wyników finansowych. Zaktualizowana odsłona dostępna jest bezpośrednio w sklepie Google Play.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here