Naga Markets7 kwietnia informowaliśmy, że chiński oddział brokera XM miał paść ofiarą policyjnego nalotu w związku z niewypłaceniem części partnerów wprowadzających (IB) należnych prowizji. Przedstawiciele przedsiębiorstwa dementują pogłoski twierdząc, że te godzą w dobre imię firmy.


XM udowodni swoje racje w sądzie?

Jak udało się dowiedzieć portalowi Comparic.pl, XM chce rzekomo pociągnąć portal financefeeds.com – który jako pierwszy opublikował informację – do odpowiedzialności sądowej. Według regulowanego przez CySEC brokera opisywane w zeszły tydzień wydarzenie nie miało miejsca i godzi w dobre imię spółki:

„Chcielibyśmy ostrzec naszych klientów przed niewiarygodnymi i nieautoryzowanymi źródłami informacji, które są bardzo powszechne w erze informatyzacji. Niektóre z nich mogą wprowadzać w błąd i opierać swoją działalność na nieetycznych przesłankach” – czytamy w oficjalnym oświadczeniu XM.

„Reputacja firmy XM została zbudowana w ciągu ostatnich lat na najwyższych zasadach uczciwości wobec klientów. Każdą reklamację lub zażalenie naszych klientów rozpatrujemy jak najszybciej, starając się znaleźć wspólne rozwiązanie problemu. W związku z tym jesteśmy w stanie podjąć wszelkie niezbędne działania, aby przeciwdziałać zniesławiającym nas publikacjom, w celu ochrony własnej reputacji” – dodaje XM w kolejnej części noty prasowej.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here