Naga MarketsCena złota wystrzeliła dziś na $15 w górę w porannym tradingu atakując poziom $1290 i kierując się nieubłaganie w stronę $1300. Po drodze widzimy piękne konsolki, trójkąty, flagi, czyste wybicia. Taki instrument gra się jak marzenie. Cena zatrzymała się na $1293 nie przez przypadek, jest to ważny techniczny poziom oporu ustanowiony w sierpniu 2014, kiedy to para kontynuowała spadki po wybiciu z korony na szczycie w okolicy $1343. Pomiędzy tymi poziomami oporu znajdziemy jeszcze $1318/$1320, jak lokalny szczyt.

Dobrym lokalnym poziomem wsparcia będzie $1270-1280 – wybita konsolidacja dziś rano, a w średnim terminie $1238/40, poprzedni średnioterminowy szczyt i wybita konsolidacja z połowy stycznia.

2001_XM_GOLDH4

Choć złoto wydaje się zawracać w kontekście Price Action na wyższych interwałach, to jednak na $1320 wciąż czeka na nas długoterminowa spadkowa linia trendu i z dużym prawdopodobieństwem poziom ten może wyzwolić większe spadki – czy będzie to głębsza korekta obecnego ruchu wzrostowego, czy może pierwsza fala nowego trendu spadkowego.

——————————————————————————–

xm_logo1Sponsorem powyższej analizy jest broker XM.

Sprawdź ofertę XM oraz promocje dla klientów!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here