Conotoxia

X Open Hub – informacje o brokerze

X Open Hub to nazwa handlowa XTB Limited, która jest autoryzowana i regulowana przez UK Financial Conduct Authority (FRN 522157) z zarejestrowanym i działającym biurem na poziomie 34, One Canada Square, Canary Wharf, E14 5AA, Londyn, Wielka Brytania (firma numer 07227848). Firma świadczy swoje usługi dla klientów instytucjonalnych od 2013 roku. Celem firmy jest zapewnienie płynności wielu aktywów i doskonałej technologii transakcyjnej instytucjom finansowym i firmom maklerskim na całym świecie. Firma posiada swoje oddziały w Londynie oraz w w Warszawie.

Warunki transakcyjne oraz oferta

X Open Hub zapewnia płynność instytucjonalną dla wielu klas aktywów. W ofercie znajduje się ponad 3000 instrumentów, w tym forex, indeksy, towary, akcje i fundusze ETF. Średni czas wykonania transakcji to 33 milisekundy. Firma oferuje doskonałe spready i niższe opłaty dla brokerów detalicznych pracujących w modelach STP lub ECN.

Platformy transakcyjne oferowane przez X Open Hub

X Open Hub stworzył kompletną platformę transakcyjną dla wielu klientów. Platforma jest wyposażona w funkcje MAM, dzięki czemu możesz dostosować swoją ofertę bez utraty zaawansowanych narzędzi i funkcji, które czynią XOH Trader jedną z najpotężniejszych platform transakcyjnych. Back office XOH Trader zawiera kompletny system zarządzania ryzykiem, który jest zintegrowany z płynnością X Open Hub i inteligentnymi Executorami B-Book. Poniższa tabela przedstawia porównani platformy MT4 White Label z platformą X Open Hub Trader:

XOH Trader MT4 White Label
Udoskonalone wykonanie TAK NIE
Zaawansowana ochrona zamówień TAK TAK
Wysokiej klasy projekt i użyteczność TAK NIE
Silne ramy regulacyjne TAK NIE
Doskonałe egzekucje handlowe TAK NIE
Otwórz xAPI TAK NIE
Inteligentny wykonawca B-Book TAK TAK
Analiza FX i badania rynku globalnego TAK NIE
Zaawansowane narzędzia do tworzenia wykresów TAK TAK

Dodatkowe usługi

X Open hub zapewnia bezpośredni dostęp do rynku z niskimi opóźnieniami oraz elastyczność, która pozwala zarządzać ekspozycją w sposób zgodny z unikalną strategią ryzyka. Oferowana płynność jest powszechnie ceniona przez instytucje międzynarodowe, banki i brokerów. Zdaniem firmy, oferuje ona znacznie lepsze spready i znacznie niższe opłaty dla partnerów pracujących w modelach STP oraz ECN.

 

Podsumowanie

X Open Hub jest instytucjonalną częścią dobrze znanego brokera XTB, która świadczy usługi dla klientów instytucjonalnych np. brokerów detalicznych. W tym celu rozwija oraz oferuje najnowocześniejsze technologia, które mają dać przewagę jej klientom. Polecamy wywiad z twórcami platformy X Open Hub.