Naga MarketsPrzedsiębiorstwa 2Rings Markets oraz X Open Hub poinformowały we wspólnej nocie prasowej o rozpoczęciu współpracy. W jej ramach dostawca usług white label zapewni nowe środowisko handlowe wraz z szybszym dostęp do algo tradingu.

Christos Taliadoros, dyrektor zarządzający 2Ring Markets, stwierdził: „Widzimy X Open Hub jako kluczowego partnera w prowadzeniu bardziej wydajnej platformy handlowej wraz z naszą platformą Tekton, dzięki czemu handel algorytmiczny jest dostępny dla każdego. Dostrzegamy ogromny potencjał współpracy z X Open Hub i zaoferowania Tekton jako rozszerzenia ich platformy”

Aleksandra Kalisiak, szefowa zespołu ds. rozwiązań brokerskich w X Open Hub, dodała: „W X Open Hub wkładamy wiele wysiłku w rozwój i wzbogacanie naszej oferty. Dlatego też naszym kolejnym krokiem była integracja z Tektonem – dostawcą handlu algorytmicznego. Jesteśmy pod dużym wrażeniem głębokiej wiedzy biznesowej naszych partnerów. Dzięki współpracy z Tektonem wzbogaciliśmy ofertę o solidny system algo tradingu”.

2Ring Markets jest dostawcą technologii na rynkach finansowych, działa na rynku finansowym od 2019 roku i został stworzony przez cypryjskich traderów chcących dostarczyć inwestorom detalicznym rozwiązania, które zazwyczaj nie są dostępne.

X Open Hub jest regulowanym fin-techem wywodzącym się z Londynu, który oferuje dostęp do płynności oraz również technologii dla szerokiej klasy aktywów wspierając brokerów Forex, banki oraz startupy w prowadzeniu zyskownych biznesów.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here