Naga MarketsSpoglądając na notowania złota zauważymy, że kurs od dłuższego czasu porusza się na północ. Na skutek tych wzrostów rynek pokonał istotny opór w okolicy poziomu 1257 USD po czym re-testując odrzucił go od drugiej strony (jako wsparcie).

Analizując układy techniczne dostrzec możemy podwójną, pro-wzrostową formację odwróconej głowy z ramionami (oRGR), co świadczyć by mogło o dalszym potencjalne wzrostów.

GOLD H4

Na wykresie dziennym zauważymy, że najbliższy istotny poziom oporu znajduje się dopiero w okolicy kwietniowych i czerwcowych szczytów (poziom 1295 USD). To tam spodziewać moglibyśmy się pojawienia pierwszej, większej reakcji podażowej.

Warto jednak zwrócić uwagę, że zdecydowanie istotniejszy opór znajduje się w okolicy poziomu 1305.00. Ponieważ w okolicy tego poziomu kurs znajdował się po raz ostatni podczas nocy wyborczej w Stanach Zjednoczonych (9.11.2016r.), może okazać się, że kupujący dołożą wszelkich starań by opór ten został przetestowany po raz kolejny.

By wykorzystać analizę i zainwestować już teraz sprawdź ofertę Brokera HotForex

GOLD Daily


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułBank Anglii mówi stanowcze nie wegańskim… banknotom
Następny artykułAnaliza dla początkujących: Srebro najwyżej od połowy czerwca br.
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here