Naga MarketsWall Street i USANa głównych indeksach jesteśmy świadkami bardzo ciekawych wzrostów napędzanych wyborami w Stanach Zjednoczonych. Od ponad 90 lat rynki tak mocno nie reagowały na wyniki wyborów jak w minionym tygodniu. S&P 500 odnotował najlepszy powyborczy dzień na Wall Street od 1932 roku rosnąc tego dnia 2,2%. Obecna sytuacja wg. analityków świadczy pozytywnie o przyszłości rynków akcji w USA. Gościem Piotra Gembarowskiego na łamach telewizji internetowej Comparic24.TV jest dr Maciej Jędrzejczak, ekspert rynków finansowych z Tech Med House. W rozmowie poruszono temat powyborczej sytuacji na Wall Street w USA. Zapraszamy do obejrzenia całego materiału!

  • Jakie mogą być kolejne sesje na Wall Street? Czy ostatni optymizm się utrzyma?
  • Czy rynki aktualnie dyskontują oczekiwaną perspektywę przewagi Republikanów w Senacie?
  • Średni realny skorygowany o inflację całkowity zwrot dla S&P 500 za prezydentów Demokratów wyniósł 10,2% vs 6,9% za Republikanów. Czy giełdy przypomniały sobie historyczną prawidłowość?
  • Czego oczekiwać od sytuacji na GPW w tle nadchodzącego lockdownu?

Te artykuły również Cię zainteresują
Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here