Naga MarketsPara walutowa EURCAD od początku tygodnia porusza się dynamicznie na północ. W efekcie tych wzrostów już we wtorek dotarliśmy w okolice poziomu 1.4093, gdzie pojawiła się reakcja podażowa. Po krótkiej konsolidacji poziom ten został jednak podczas dzisiejszej sesji ostatecznie pokonany. Jeżeli w najbliższym czasie wzrosty będą kontynuowane, spodziewać moglibyśmy się przetestowania oporu w okolicy poziomu 1.4280, gdzie po raz ostatni kurs tego instrumentu znajdował się pod koniec stycznia br.

Spotkajmy się na konferencji inwestycyjnej – FXCuffs w Krakowie 24-25 marca – zarejestruj się za darmo.

Warto jednak zwrócić uwagę, że pokonany dziś opór 1.4093 nie został w dalszym ciągu przetestowany od góry (jako wsparcie), co zgodnie z zachowaniem zasady zmiany biegunów powinno się wydarzyć.

Jeżeli zatem, w najbliższym czasie wystąpiłaby korekta spadkowa i rynek przetestowałby, i odrzucił okolice poziomu 1.4093, szukać moglibyśmy okazji do otwarcia pozycji długich.

Wykorzystaj analizę by zainwestować u Brokera HotForex

EURCAD H4


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPopołudniowy przegląd rynkowy – wszyscy czekamy na Yellen
Następny artykułYouTuber grozi największemu polskiemu forum rynku walutowego
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here