Naga MarketsPara walutowa AUDNZD od maja ub.r. poruszała się w konsolidacji, z której na skutek ostatnich wzrostów, na początku marca br.r. rynek wybił górą. Mimo, że zgodnie z zasadą zmiany biegunów poziom, który w przeszłości stanowił istotny opór, po pokonaniu powinien zostać przetestowany jako wsparcie do re-testu 1.0750 nie doszło. Warto jednak zwrócić uwagę, że wsparcie to bardzo precyzyjnie zbiega się z mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego z ostatniego impulsu wzrostowego i mimo, że od trzech dni obserwujemy wzrosty, niewykluczone, że trwająca od 17 marca korekta nie zostanie pogłębiona. Jeżeli tak by się wydarzyło, w okolicy tego poziomu spodziewać moglibyśmy się pojawienia reakcji popytowej.

Jeżeli jednak w najbliższym czasie rynek pokona marcowe szczyty, wzrosty mogłyby dotrzeć nawet w okolice poziomu 1.1300. Warto jednak pamiętać, ze opór ten nie został trwale pokonany od listopada 2013 roku.

Za scenariuszem pro-wzrostowym przemawia również obecna sytuacja na oscylatorze Stochastic, gdzie zaobserwować możemy dywergencję.

By wykorzystać analizę i zainwestować na AUDNZD
sprawdź ofertę Brokera HotForex

AUDNZD Daily


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułCodzienny trading z wolumenem – Dow Jones, ropa WTI, GBP/USD
Następny artykułPoznaliśmy finalny odczyt amerykańskiego PKB. Jak dane wpłynęły na dolara?
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here