TMS


Para walutowa AUDNZD od maja ub.r. poruszała się w konsolidacji, z której na skutek ostatnich wzrostów, na początku marca br.r. rynek wybił górą. Mimo, że zgodnie z zasadą zmiany biegunów poziom, który w przeszłości stanowił istotny opór, po pokonaniu powinien zostać przetestowany jako wsparcie do re-testu 1.0750 nie doszło. Warto jednak zwrócić uwagę, że wsparcie to bardzo precyzyjnie zbiega się z mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego z ostatniego impulsu wzrostowego i mimo, że od trzech dni obserwujemy wzrosty, niewykluczone, że trwająca od 17 marca korekta nie zostanie pogłębiona. Jeżeli tak by się wydarzyło, w okolicy tego poziomu spodziewać moglibyśmy się pojawienia reakcji popytowej.

Jeżeli jednak w najbliższym czasie rynek pokona marcowe szczyty, wzrosty mogłyby dotrzeć nawet w okolice poziomu 1.1300. Warto jednak pamiętać, ze opór ten nie został trwale pokonany od listopada 2013 roku.

Za scenariuszem pro-wzrostowym przemawia również obecna sytuacja na oscylatorze Stochastic, gdzie zaobserwować możemy dywergencję.

By wykorzystać analizę i zainwestować na AUDNZD
sprawdź ofertę Brokera HotForex

AUDNZD Daily


Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here