Naga MarketsNotowania srebra w relacji do dolara amerykańskiego poruszały się przez ostatnie 2 miesiące w konsolidacji przypominającej zniżkujący klin. Pierwsza próba wybicia z tej formacji miała miejsce w minioną środę, ale już kolejnego dnia kurs powrócił z powrotem do zakresu klina.

Jednakże podczas kolejnych sesji ponownie widoczna była przewaga strony popytowej, a zamknięcia dnia miały miejsce ponad oporem klina, wskazując na jego skuteczne przełamanie.

Silne momentum wzrostowego pojawiło się natomiast dopiero wczorajszego dnia, gdzie jak widać udało się także pokonać kluczowy opór horyzontalny przy 16.85/95. Kolejny istotny cel dla wzrostów stanowią teraz tegoroczne maksima na 17.68.

Traderzy mogą obecnie rozglądać się za korektami, by dołączać do trwającego ruchu wzrostowego po lepszych cenach. Wsparcie przy takim scenariuszu zapewnić może przełamany obszar oporu między 16.85/95.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGuten Morgen DAX 19.04.2018
Następny artykułAnaliza dla początkujących: GBP/JPY – 4 korekta o podobnym zasięgu?
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średnioterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here