Naga MarketsRobyg pochwalił się wynikami, odnotował 109,92 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w 2017 r. wobec 108,67 mln zł zysku rok wcześniej. W ujęciu jednostkowym zysk netto w 2017 r. wyniósł 91,91 mln zł wobec 65,19 mln zł zysku rok wcześniej.

Skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 737,94 mln zł w 2017 r. wobec 517,08 mln zł rok wcześniej, przychody za IV kwartał 2017 roku wyniosły 388 mln zł. Cena akcji kształtuje się wokół 4 zł, tyle zapłaci Bricks Acquisitions Limited po ogłoszeniu wezwania na akcje.

Robyg D1

“Rok 2017 był dla Grupy Robyg bardzo pracowity i owocny. Grupa Robyg pozyskała strategicznego inwestora – Bricks Acquisitions Limited – podmiot pośrednio należący do Goldman Sachs Group Inc. Goldman Sachs planuje wykorzystać swój kapitał, doświadczenia instytucjonalne i wiedzę branżową, aby wesprzeć długoterminową wizję i strategię rozwoju Grupy Robyg w realizacji bieżącej działalności deweloperskiej oraz przyczyniać się do rozwoju działalności spółki w Polsce.” – powiedział przewodniczący rady nadzorczej Oscar Kazanelson.

Rada zatwierdziła także propozycję zarządu dotyczącą wypłaty dywidendy akcjonariuszom spółki za 2017 rok w wysokości 0,3 zł.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułXTB pierwszym polskim brokerem z alertami cenowymi na Facebooku!
Następny artykułBitfinex z nową giełdą, SegWit oraz Honey Framework
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here