Naga Marketssix-swiss-exchange-giełda-ccZmienność jak miała miejsce w lutym wydaje się sprzyjać szwajcarskiej giełdzie (SIX), która odnotowało 10-procentowy wzrost transakcji w porównaniu do stycznia.


Jak wynika z przedstawionego oświadczenia, wzrosła nie tylko liczba transakcji, ale też wolumen, który był większy w lutym o 8,3% od tego, który miał miejsce w miesiącu poprzednim.

[pullquote align=”right” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Dostęp do rynku spot oferuje broker Admiral Markets[/pullquote]

SIX twierdzi, że wartość obrotu od początku bieżącego roku to 234,9 miliarda franków szwajcarskich przy średnim, dziennym wolumenie na poziomie 5,7 mld CHF dla dwóch pierwszych miesięcy tego roku. W lutym zawarto ponad 5,1 miliona transakcji, co daje 10-procentowy wzrost w porównaniu do miesiąca poprzedniego, a także wzrost wolumenu do 122,1 mld CHF.

Wolumen obrotu akcjami był wyższy od średniej z powodu pobudzonej zmienności na globalnym rynku akcyjnym w połączeniu ze zmiennością na rynku walutowym spowodowaną repatriacją walut z i do Europy, włączając w to franka szwajcarskiego.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykuł$328 miliardów nielegalnie opuściło Chiny
Następny artykułAUD/JPY +2,4% – najsilniejsza waluta sesji
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średnioterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here