Naga MarketsSkinwallet, właściciel platformy do handlu dobrami cyfrowymi w grach wideo, kontynuuje
dynamiczny rozwój. W I kwartale spółka osiągnęła 2,7 mln zł przychodów, a w marcu po raz pierwszy przekroczyła próg rentowności. Spółka finalizuje prace nad Dokumentem Informacyjnym związanym z planowanym debiutem na NewConnect, który może nastąpić jeszcze w II kwartale br.

Skinwallet notuje sukces w pierwszym kwartale roku

Skinwallet rozwija skalę działalności i osiąga coraz lepsze wyniki finansowe. W marcu liczba
aktywnych użytkowników wzrosła o ponad 100 proc. względem lutego. W tym miesiącu po raz pierwszy przychody przekroczyły poziom 1 mln zł, a spółka osiągnęła dodatni wynik netto.

Te artykuły również Cię zainteresują
Kontynuujemy dynamiczny rozwój platformy Skinwallet. W I kwartale, a w szczególności w marcu osiągnęliśmy rekordowe wyniki finansowe. Kilka miesięcy wcześniej niż zakładaliśmy osiągnęliśmy próg rentowności. – komentuje Kornel Szwaja, prezes Skinwallet.

W I kwartale spółka wypracowała 568 tys. zł marży bezpośredniej, co jest wynikiem 4-krotnie lepszym niż rok wcześniej. Imponujący jest również wzrost względem IV kwartału 2019 r., względem którego wynik jest o 40 proc. lepszy.

Osiągnięcie tak dobrych wyników było możliwe dzięki rozwojowi działalności na kolejnych rynkach, wprowadzaniu nowych systemów płatniczych oraz umożliwieniu handlu przedmiotami z kolejnych gier. Niewątpliwie sprzyja nam również rosnący rynek gier – wyraźne wzrosty odnotowuje zarówno nasza najważniejsza gra, czyli Counter-Strike: Global Offensive, jak i Dota 2. Większa ilość graczy przekłada się na większe zainteresowanie przedmiotami w grze i handel nimi. – dodaje Kornel Szwaja.

Popularność wydanego 8 lat temu Counter-Strike: Global Offensive nieustannie rośnie. W kwietniu odnotowano kolejny rekord – jednocześnie w grę grało ponad 1,3 mln osób. Łączna liczba miesięcznych unikalnych graczy przekracza 20 mln.

Skinwallet prowadzi prace związane z debiutem spółki na rynku NewConenct. Spółka finalizuje prace nad Dokumentem Informacyjnym i rozpoczęła proces rejestracji akcji w KDPW. Autoryzowanym Doradcą spółki w tym procesie jest INC.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułArctic Paper: Rottneros miało 13 mln zł zysku netto w I kw. 2020 r.
Następny artykułWarimpex miał 61,47 mln euro zysku netto, 44,73 mln euro zysku EBIT w 2019 r.
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here