Naga MarketsDzisiejszy sondaż opublikowany przez Indeks Nastrojów Inwestorów, w którym udział bierze 350 ankietowanych tygodniowo, wskazuje silny wzrost inwestorów spodziewających się trendu wzrostowego na naszym rodzimym parkiecie. INI zamieścił wyniki cotygodniowego sondażu z którego wynika, iż ilość „byków” zwiększyła się o 9,6 % do poziomu 38,8 proc. Natomiast odsetek ankietowanych oczekujących spadków zmniejszył się o 10,8 % i obecnie wynosi 46,3%.


Inwestorzy oczekują w ciągu najbliższych 6 miesięcy trendu:

Te artykuły również Cię zainteresują
  • wzrostowego (byki): 38,8% (wzrost o +9,6 pkt. proc.),
  • bocznego (neutralni): 14,9% (wzrost o +1,2 pkt .proc.),
  • spadkowego (niedźwiedzie): 46,3% (spadek o -10,8 pkt. proc.).

Pomimo poprawy tendencji, inwestorzy spodziewający się spadków w dalszym ciągu stanowią największą grupę wśród ankietowanych.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułCzwartkowy przegląd rynków – Iran gotowy na wojnę z USA
Następny artykułLuno uruchomiło giełdę kryptowalut
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here