Naga MarketsGain Capital to jeden z największych brokerów działająych na skalę globalną

Pośrednik w wymianie walut, a także kontraktów na różnice (CFD) jakim jest GAIN Capital przedstawił oświadczenie dotyczące wolumenu za styczeń 2016 roku.


Średni dzienny wolumen w handlu detalicznym wyniósł w ubiegłym miesiącu 15,9 mld euro, a to daje wzrost o 23,5% w porównaniu do grudnia ubiegłego roku. Wzrost jest również widoczny porównując wynik rok do roku i to o prawie 5%.

Łączny wolumen w GAIN Capital wzrósł już trochę bardziej umiarkowanie, a mianowicie o 13,3% i wyniósł 318,7 mld USD. Liczba ta nie robi wielkiego wrażenia biorąc pod uwagę styczeń roku ubiegłego, gdzie zmienność zapewniła decyzja Narodowego Banku Szwajcarii (SNB0).

[pullquote align=”right” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Dostęp do rynku spot oferuje broker Admiral Markets[/pullquote]

Spadła natomiast liczba aktywnych kont w porównaniu do grudnia o 2,2% i zatrzymała się na poziomie 143,766. Liczba kont w stosunku rok do roku zwiększyła się o 49,5 ten przyrost jednak został osiągnięty dzięki przejęciu brytyjskiego brokera City Index.

Właśnie ze względu na wspomniane przejęcie, porównywanie wyników GAIN Capital w stosunku rok do roku jest dość niemiarodajne.

gain-volume

Średnia dzienna liczba kontraktów terminowych zawieranych na platformie GAIN Capital wyniosła 40.605, co daje wyższy o 22,4% wynik w porównaniu do grudnia 2015 i o 9,3% w stosunku do roku ubiegłego.

invest

Z kolei całkowita liczba kontraktów opiewa na liczbę 821.097, co daje wzrost o 11,2% w stosunku do miesiąca poprzedzającego i 9,3% w tym samym czasie roku 2015.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here