Naga MarketsW ciągu ostatnich 24 godzin krypto-wieloryby rozprowadziły BTC o wartości ponad 2 miliardów dolarów. Dwoje z nich przeniosło 3000 BTC o łącznej wartości 320,6 miliona dolarów w dwóch oddzielnych transakcjach. Narzędzie analityczne Bitcoin Whale Alert po raz pierwszy wykryło wczoraj ogromne transakcje. Wieloryby przenoszą BTC warte miliardy dolarów, podczas gdy flagowa kryptowaluta odzyskuje siły po spadku do 51000 USD w zeszłym tygodniu.

  • Oprócz dwóch wielomilionowych transakcji, wieloryby przeniosły w ciągu ostatnich 24 godzin łącznie 31 515 BTC
  • Dziewięć transakcji przeniosło BTC między portfelami o nieznanym pochodzeniu
  • Duże wieloryby na rynku bitcoina ponownie akumulują najstarszą kryptowalutę

Wieloryby znów aktywne. Bitcoin blisko historycznego szczytu

Według Blockchair (wyszukiwarka blockchain), pierwszy wieloryb wysłał 3000 BTC o wartości 160,3 miliona dolarów do nieznanego portfela, w którym obecnie znajduje się 10 000 BTC. Drugi wieloryb przeniósł 3000 BTC o wartości 160,3 miliona dolarów do jednego portfela. Portfel odbiorczy, który był aktywny od trzech lat, wysłał prawie wszystkie 3000 BTC w lawinie transakcji.

Te artykuły również Cię zainteresują
Oprócz dwóch wielomilionowych transakcji, wieloryby przeniosły w ciągu ostatnich 24 godzin łącznie 31 515 BTC o wartości 1,68 miliarda dolarów. Dziewięć transakcji przeniosło BTC między portfelami o nieznanym pochodzeniu, cztery transfery przekazały BTC z giełd kryptowalut do nieznanych portfeli, dwa transfery przeniosły BTC z nieznanych portfeli na giełdy kryptograficzne, a dwie transakcje przeniosły BTC między giełdami kryptowalut.

Firma analityczna Santiment ujawniła, że duże wieloryby na rynku bitcoina ponownie akumulują najstarszą kryptowalutę, gdy jej cena utrzymuje się od dłuższego czasu poniżej poziomu 60 tys. dol. W nowym wpisie na Twitterze spółka podała, że konta wielorybów posiadające od 100 do 1000 BTC dokonywały sporych zakupów pomiędzy 1 lutego i 21 marca bieżącego roku, zwiększając swój udział w rynku o 353 tys. BTC.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Bitcoin ponownie wspina się na szczyty w nowym tygodniu

Notowania BTC/USD silnie wzrastają w poniedziałek przebijając poziom 57 000 USD. Dalszy wzrost cen powinien doprowadzić do testu lokalnego oporu 58 354 USD z celem na historyczne maksimum 61 781 USD. Z drugiej strony lokalną strefę wsparcia stanowi 50 000 – 51 000 USD. Dopiero spadek poniżej wyhamowałby presję kupujących otwierając drogę w kierunku głównego wsparcia 42 000 USD.

Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: cdprojekt red akcje | kurs pkn | eur usd wykres | forum jsw |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here