Naga MarketsFani kryptowalut oraz nasi regularni Czytelnicy z całą pewnością wiedza, że notowania Bitcoina rozrysowały nowe historyczne szczyty powyżej $1700 dolarów. Dynamiczną hossę wykorzystać postanowił jeden z użytkowników portalu Reddit – jak twierdzi zaciągnął kredyt w wysokości $352 tysięcy, aby dokonać zakupu ponad 190BTC.


Śmiertelna choroba i wszystko na jedną kartę

Jak czytamy w jego poście zamieszczonym na Reddit: „Zdecydowałem się wejść w rynek Bitcoina. Wziąłem kredyt hipoteczny w wysokości $325 239 na mój dom, aby zakupić 191,118 BTC”.

Te artykuły również Cię zainteresują
Użytkownik o pseudonimie gingerbreadfutters twierdzi, że posiada śmiertelną chorobę, a jednocześnie zamiłowanie do podejmowania ryzykownych decyzji. W związku z tym postanowił wykorzystać kapitał jaki zarobił na swojej nieruchomości w przeciągu ostatnich 10 lat (od wielkiego kryzysu finansowego).

Jego zdaniem notowania Bitcoina zmierzają w kierunku progu 10 tysięcy dolarów za jedną monetę. Zgromadzi wtedy odpowiedni kapitał, aby przeprowadzić się nad zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych i w dobrobycie czekać na wyrok śmiertelnego schorzenia.

Decyzja wywołała na portalu Reddit dosyć gorącą dyskusję – pojawiają się pytania o rodzaj choroby, zabezpieczenie w razie nieudanej inwestycji, ale przede wszystkim słowa wsparcia i życzenia szczęścia. Internauci zdają sobie jednak sprawę, że osiągnięcie zakładanego pułapu 10 tysięcy USD jest jak na razie dosyć odległą perspektywą, jeżeli w ogóle możliwą:

BTC/USD D1 – notowania zamykają wtorkową sesję nad 1700USD obecnie testując ją od góry w formie pin bara (niedomkniętego)

Coraz więcej analityków jest również zdania, że rynek Bitcoin prezentuje wszystkie oznaki zbliżającej się banki, która prędzej, czy później pęknie. W takim przypadku gingerbreadfutters straci nie tylko oszczędności życia, ale i najprawdopodobniej dach nad głową.

Zapoznaj się z ofertą polskiej giełdy Bitcoin i zacznij spekulację na cyfrowych walutach już teraz!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here