Naga MarketsKwietniowy odczyt indeksu koniunktury w rejonie Nowego Jorku wypada powyżej prognoz i poziomu sprzed miesiąca.

Wyższy wynik jest zasługą poprawy w nowych zamówieniach, dostawach i zapasach, ale spadki zanotowano w ogólnych warunkach biznesu, czy cenach płaconych. Szczególnie warunki biznesu mogą martwić, gdyż na 12,4 subindeks jest najniżej do trzech lat. Rynek FX skupia uwagę jednak na wartości czołowej, choć USD selektywnie się umacnia. USD/JPY podskoczył z 111,94 do 112,02, a EUR/USD na chwile spadł do 1,1307. Na innych crossach zmiany są niemal niewidoczne. Ujawnia się przedświąteczny charakter rynku.

Po więcej aktualności rynkowych zapraszamy do serwisu analitycznego TMS NonStop. Jest to platforma dla aktywnych inwestorów, którzy poszukują informacji na temat bieżącej sytuacji na rynkach finansowych. W serwisie użytkownicy znajdą zarówno kalendarz rynkowy, dane makroekonomiczne aktualizowane w czasie rzeczywistym, jak i komentarze analityków. Informacje z TMS NonStop można także znaleźć w aplikacji do mobilnego tradingu TMS Brokers.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here