Naga Marketssłowo webinar otoczone ramką na szarym tleZapraszamy serdecznie na webinar poświęcony metodzie Overbalance, który odbędzie się już w najbliższy czwartek o godzinie 20:00, jego gospodarzem będzie Łukasz Stefanik. Na spotkaniu zostanie przedstawiona jedna z prostszych metodologii, służąca do wyznaczenia trendu. 


Za pomocą Overbalance można określić kierunek, w jakim powinna podążać cena, niezależnie od interwału czasowego. Co ważne Overbalance nie przekłamuje jak niektóre wskaźniki analizy technicznej, czy też średnie kroczące, które świetnie działają na historycznym wykresie.

Agenda spotkania:

  • Wstęp do metodologii Overbalance
  • Kiedy i na jakich rynkach używać Overbalance
  • Gdzie zajmować pozycje zgodnie metodologią

Nie masz czasu o 20:00? Nic straconego! Zarejestruj się, aby otrzymać nagranie wideo. Webinar jest wstępem do całego cyklu, dlatego warto to zrobić.

Zapisz mnie!

W spotkaniu mogą uczestniczyć zarówno początkujący, jak i zaawansowani uczestnicy rynku. Będzie to pierwszy webinar z cyklu o Overbalance. Metodologia OB może być również wykorzystana do ułożenia kompletnej strategii inwestycyjnej, dlatego też mam zamiar kontynuować serię. Należy jednak zacząć od podstaw, tak aby wszystko było jasne od samego początku.

Zagranie na dax metodą Overbalance
Przykładowe pozycje zgodnie z metodologią Overbalance


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here