Naga Marketssłowo webinar otoczone ramką na szarym tlePortal Comparic.pl razem z Brokerem Royal mają przyjemność zaprosić Państwa na webinar pt. “Wyznaczanie punktów kierunkowych – zagrywanie intraday”, który w prosty sposób przedstawi jedną z możliwości handlu intraday na dowolnym. Spotkanie odbędzie się 6 grudnia o godzinie 20:00, a jego gospodarzem będzie Maksymilian Bączkowski.


Handel intraday wymaga od inwestorów zdolności oznaczania newralgicznych miejsc na rynku, aby wejścia były jak najbardziej doprecyzowane. Choć nie liczy się tylko samo wejście, stanowi ono ponad połowę sukcesu i dobrze dobrane poziomy – znacznie podwyższają prawdopodobieństwo udanej transakcji. Poznaj proste sposoby wyznaczania punktów kierunkowych na rynku!

W trakcie tego spotkania poznasz:

  • Czym są punkty kierunkowe dla handlu intraday,
  • Jak je wyznaczać i jak na nie handlować,
  • Czym podpierać się w systemie punktów kierunkowych.

Spotkanie dedykowane jest dla każdego inwestora chcącego poznać alternatywę podczas zagrań oraz handlu średnioterminowego – bez względu na na stopień zaawansowania oraz dotychczasowego doświadczenia na rynkach. Nie możesz uczestniczyć w webinarze? Nic nie szkodzi. Każda zapisana osoba otrzyma nagranie.

* liczba miejsca ograniczona


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here