Naga MarketsXM_309_GBPUSDWitam serdecznie w kolejnej analizie z cyklu “Wyżej być nie może!”, gdzie równolegle z analizowaniem rynku pod kątem trendów równolegle zawieram transakcje na realnym rachunku dla mierzenia skuteczności analiz oraz odrobiny pikanterii. Pierwsze zagranie wczoraj okazało się być pechowe, ponieważ cena wyłapała moje zlecenie Stop-Loss mimo sprzyjających sygnałów sprzedaży, a następnie ruszyła dalej na podbój nowych obszarów pod wczorajszym dołkiem. Jednakże jednym zleceniem się nie przejmuję, taki jest rynek i jeśli ktoś nie umie się z tym pogodzić, to nie ma dla niego miejsca w tradingu (moim skromnym zdaniem 😉 ).

Tymczasem dzisiaj szukam dalszych spadków na NZD/USD. Wykres czterogodzinny wyraźnie konsoliduje pomiędzy ruchami spadkowymi, średnie układają się w ładny równy kanał. Wprawdzie nowozelandczyk do zielonego jest już wyraźnie przeceniony, to jednak z trendem nie zamierzam dyskutować (od tego jest Stop Loss), a dodatkowo knot z poprzedniej przeceny wyczyścił nam książkę zleceń sugerując słabość strony popytowej aż do 0.6120. Wydaje się zatem, że mamy 4:1 RR tylko do miejsca w którym cena już była. Liczę na wypełnienie knota, a może i spadki do 0.60000.

XM_309_NZDUSD

Już wkrótce zamieszczę link do śledzenia konta w portalu MyFXbook, a tymczasem można skorzystać z hasła inwestora w platformie MT4 od XM:

Login: 2510551

Hasło: comparic1

Serwer: XM – REAL 10

Dla osób, które nie wiedzą o co chodzi – kilka przydatnych linków:

Temat na forum z informacjami i przydatnymi linkami

[VIDEO] „Wyżej być nie może!” – omówienie analiz i strategii


logo_xm_2Analiza powstała przy współpracy z brokerem XM. Promocja – załóż konto i otrzymaj 30USD bez depozytu. Broker XM oferuje handel FX, CFD, ropa i złoto. Zobacz również ofertę szkoleń internetowych: WebinariaConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here