Naga MarketsOstatni czas nie był zbyt dobry dla mojej strategii trendującej i ogólnie dla trendów, które niebardzo chcą się rozwijać, a zmienność utrudnia wyraźnie stosowanie ciasnego poziomu Stop Loss. Wygląda na to, że na własnej skórze poznaję znaczenie zasady wg której “równie ważne jest by wiedzieć, kiedy należy tradować, jak i kiedy handlować nie należy”. W tym tygodniu w czwartek odbędzie się posiedzenie FOMC, na które inwestorzy wyraźnie czekają i trudno spodziewać się długich trendów, skoro mało kto będzie chciał wychodzić przed szereg.

Sprawdź więcej analiz z cyklu Wyżej być nie może!

W związku z powyższym, tylko do obserwacji biorę parę EUR/CAD, gdzie wychodzimy z fazy prawdopodobnej akumulacji w górę. Spodziewam się testu okolic 1.4900 – dołek piątku – i kanału średnich wykładniczych z 3 oraz 5 dni. Odbicie oraz sygnały kupna według Price Action będą dla mnie potencjalnym sygnałem do wznowienia wzrostów.

XM_1409_EURCAD

Temat na forum z informacjami i przydatnymi linkami

[VIDEO] „Wyżej być nie może!” – omówienie analiz i strategii

LINK do śledzenia rachunku pokazowego w portalu MyFXbook.


logo_xm_2Analiza powstała przy współpracy z brokerem XM. Promocja – załóż konto i otrzymaj 30USD bez depozytu. Broker XM oferuje handel FX, CFD, ropa i złoto. Zobacz również ofertę szkoleń internetowych: WebinariaConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here