Naga MarketsWyżej już być nie może!Dziś w trakcie dnia odpaliłem dwa dodatkowe trade’y dokładające do istniejących już pozycji. Konto utknęło na poziomie +75% equity i nie bardzo chce ruszyć dalej.

Przed momentem USD/CAD dał sygnał do zajęcia długiej pozycji testując kanał średnich lecz zamykając się powyżej. Niektórzy traderzy ogłosili już w internecie, że rynek byka się skończył i poczułem lekki lęk. Jednak kwintesencją tej serii jest jazda na trendach bez trzymanki, motto serii mówi “Wyżej być nie może!”, co ma ośmieszyć myślenie, że trend zaraz się skończy, a przecież trend lubi trwać. A przynajmniej ja szukam trendów, które lubią trwać. Ciekawie będzie obserwować jak sytuacja się rozwinie.

Czy wiesz, że możesz śledzić wyniki analiz na moim koncie Myfxbook?

wnb_USDCADH4_110
USD/CAD – Czy może być jeszcze wyżej???

Dziś słabsze niż oczekiwano dane z USA wpuściły dolara nieco w maliny, jednak jest to jedna z głównych cech trendu – korekty często są wywołane chwilowymi niepomyślnymi wydarzeniami/danymi, po czym wracamy na właściwy tor. Tak było w przypadku GBP/USD, gdzie również dołożyłem do krótkiej pozycji, a ta szybko ruszyła “we właściwą stronę”.

wnb_GBPUSDH4_110
GBP/USD – Sprzedałem górkę po słabszych dla dolara danych.

Jedyne co mnie martwi, to sytuacja na EUR/GBP, który odmówił dziś utworzenia nowego dołka, co stawia moje pozycje w trudnej sytuacji przed jutrzejszym posiedzeniem Europejskiego Banku Centralnego. Nawet jeśli ostatecznie rynki sprzedadzą euro po fakcie, to zapewne mój ciasny Stop Loss się nie uchowa. Oczywiście nie ma możliwości, żebym go przestawił – powiększył.

wnb_EURGBPH4_110
EUR/GBP odmówił wykonania nowego dołka stawiając mój SL w niekorzystnej sytuacji.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here