Naga MarketsWyżej już być nie może!Po krótkiej przerwie wracamy do gry. Dziś euro ma ciężki dzień po danych o PMI, ale ponieważ w parze z USD marudzi, sprzedałem do GBP, które całkiem przyzwoicie ostatnio się zachowuje. Sygnałem technicznym było dla mnie wejście w kanał średnich w trakcie korekty spadków z ubiegłego tygodnia i teraz szukam pogłębienia spadków. Para wyszła z kanału równie szybko jak weszła co jest dobrym wskaźnikiem podaży w tym rejonie.

wnb_EURGBPH4_2309

USD/CAD spadł natomiast w okolice przecięcia naszych średnich retestując sygnał wzrostowy. Wprawdzie kupowałem ze strachem, bo spadki wyglądały wtedy groźnie, ale dane z Kanady pomogły odwinąć świeczkę na wzrosty – przypadek? Czekam zatem na kontynuację do szczytu, a może i wyżej.

wnb_USDCADH4_2309

Czy wiesz, że możesz śledzić wyniki analiz na moim koncie Myfxbook?

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

2 KOMENTARZE

  1. Cześć Mike!

    Mało tradów ponieważ dopiero zacząłem ten cykl i pomysł z podpięciem pokazowego konta jest bardzo świeży. Poza tym głównym interwałem dla sygnałów jest 4 godzinny, więc jeśli ominie mnie jakiś sygnał, albo np. SL wypada zbyt duży (patrz EUR/JPY, GBP/JPY), to trzeba trochę poczekać na kolejny.

    PS. Poza tym, staram się nie przesadzać z ilością tradów wychodząc z założenia, że lepiej tradować za mało niż za dużo 😉

    Pozdrawiam
    M.N.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here