Naga MarketsWyżej już być nie może!Sytuacja na dotychczas zajętych pozycjach – USD/CAD long oraz EUR/GBP short – rozwinęła się po mojej myśli. USD/CAD trafił w poprzedni szczyt i wczorajszy dzień uformował się w spadkowy pinbar. Technicznie rzecz biorąc zamknąłbym tutaj z ręki przy R:R 3:1, ale gramy z trendem i mamy ujeżdżać ten trend do końca. Więc zostawiam to jak jest przesuwając tylko co jakiś czas Stop Loss w miarę, jak kanał średnich porusza się w górę za ceną. W ten sposób zabezpieczyłem +5% na USD/CAD i kolejne +5% na EUR/GBP. Ta para stwarza nam dużo ciekawsze warunki do rozwinięcia skrzydeł. Aktualnie przeszliśmy już przez poprzednie dno.

wnb_2509

Kolejną parą, którą aktualnie obserwuję, jest GBP/USD. Para zakończyła ubiegły tydzień pinbarem, obecnie skorygowała spadki i ruszyła pod kanał średnich. Czekamy teraz na przecięcie średnich i retest tak powstałego kanału spadkowego, żeby wejść w pozycję krótką i załapać się na kontynuację spadków.

XM_GBPUSDH4_2509

Obecnie konto podpięte na Myfxbook powiększyło się o ok. 30% pływającego zysku, jednak zabezpieczone jest tylko 10% w postaci podsuniętych poziomów Stop Loss.

Czy wiesz, że możesz śledzić wyniki analiz na moim koncie Myfxbook?tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

2 KOMENTARZE

  1. Witam. Dziękuję za pytanie.
    Interwały to 4-godziny – jest to główny interwał dla mnie. Średnie 18 i 30 co reprezentuje 3 i 5 dni na wykresie 4-godzinnym. Na D1 używam 21/55, na H1 24/48.
    Co do problemów ze stroną, to wyślę Panu maila w kwestii szczegółów i zgłoszę informatykowi. Ogólnie mogą pojawiać się problemy z nową skórką, jako że design jest dość nowy i posiada funkcje, których starsze przeglądarki nie obsługują.
    Pozdrawiam serdecznie.
    M.N.

  2. Mam pytanie odnośnie tych 3 wykresów : jakie są tam interwały czasowe i jakie są tam wielkości średnich kroczących.Mam jeszcze uwage dotyczącą jak działa strona ,niestety potym jak państwo zmieniliście wygląd strony , strona bardzo żle chodzi na smartfonie-strona jak i pojedyńcze artykuły bardzo wolno się ładują,często strona zacina się,,a po kilku minutach znika z ekranu smartfona,gdy była stara wersja strony wszystko działało poprawnie ,czym to jest spowodowane

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here