Naga MarketsWywiad z Przemysławem Tustanowskim zdobywcą 2 miejsca w zawodach CROSS TRADE

21 lipca 2013

Przedstawiam wywiad jaki przeprowadziłem w trakcie Ceremonii rozdania nagród CROSS TRADE z Przemysławem Tustanowskim zdobywcą 1 miejsca w zawodach CROSS TRADE z fantastycznym wynikiem 7500%!! co dało przewagę nad drugim zawodnikiem aż 5000%

Wywiad ten kończy konkurs CROSS TRADE, który okazał się ogromnym sukcesem, głównie dzięki Waszemu uczestnictwu, zainteresowaniu, uwagom. Także dzięki ogromnemu nakładowi pracy włożonemu przez zespół PFSOFT, w szczególności Karolowi Marchewce, który przez okres zawodów nie miał nawet jednego wolnego dnia. Oczywiście zespół Comparic też jakąś małą cegiełkę dołożył od siebie.

Pokazaliśmy, że dzięki znajomości rynku, polskich realiów ciężko pracą można osiągnąć więcej niż wielkimi nakładami finansowymi.

Zapraszam do oglądania wywiadu i dziękuję wszystkim za udział.


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułDetroit wyrwane z amerykańskiego snu / 20.07.2013
Następny artykułSwissquote rozpoczyna trading walutami CNY, BRL i INR
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here