Naga MarketsKacper Gawroński z X-Trade Brokers miał przyjemność porozmawiać z Piotrem Grelą – jednym z ostatnich uczestników XTB Trading Club oraz prelegentem w trakcie tegorocznej edycji FxCuffs. Zapis wywiadu w formie wideo dostępny jest poniżej.


Prelegentem na tegorocznych FxCuffs będzie między innymi Piotr Grela, zawodowy trader, który spędził na rynkach finansowych dwie dekady i jako pierwszy w Polsce handlował na największej giełdzie towarowej świata, a mianowicie Chicago Board of Trade (CBoT), autor książki “Rynki terminowe. Koncepcja i systemy transakcyjne”.

Pan Piotr jest także jednym z kilku ekspertów na świecie, mianowanym przez Joe DiNapolego tytułem „DiNapoli Expert”. Jednocześnie prowadzi firmę Tradercom Investments, w której pomaga przedsiębiorstwom działającym w obszarze rynków towarowych, a także na rynku Forex. Oprócz tego można go zobaczyć w programie “Milion w portfelu”, nadawanym na antenie TVN 24 BiŚ. Comparic.pl już wcześniej miał przyjemność przeprowadzenia obszernego wywiadu z P. Grelą.

Wszystkich zainteresowanych osobistym spotkaniem z autorem Rynków terminowych zapraszamy 24-25 marca do krakowskiego centrum kongresowego ICE na III edycję FxCuffs! Bilety dostępne bezpłatnie na stronie expo.fxcuffs.pl.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here