Naga MarketsDolar przed NFP - Credit AgricoleXM zaprasza swoich fanów na Facebooku do składania prognoz wskaźnika NFP – zmiany zatrudnienia w sektorze publicznym (Non Farm Payrolls), który zostanie ogłoszony w tym tygodniu i oferuje nagrodę w wysokości 1000$ bezpośrednio na konto transakcyjne zwycięzcy.

Śledź wyniki NFP na kanale Forex na Żywo!

Prognozy można składać do 2 czerwca 2017 do godz. 10:00 czasu polskiego. Jeżeli żadna z prognoz nie będzie trafna, zwycięzcą zostanie fan, którego prognoza będzie najbliższa ogłoszonemu wskaźnikowi.

Promocja obejmuje wszystkich klientów, będących Fanami XM na Facebooku, którzy posiadają aktywne rachunki rzeczywiste.

Aby złożyć swoją prognozę Kliknij tutaj

prognoza

W przypadku więcej niż jednej trafnej prognozy, nagroda zostanie rozdzielona po równo pomiędzy fanów, którzy je złożyli. Nagroda/-y zostanie wypłacona zwycięzcy/-om na jego/ich konta rzeczywiste XM. Jeśli nie posiadasz konta w XM, możesz założyć je tutaj, aby wziąć udział w tym konkursie.

Jeżeli żadna z prognoz nie będzie trafna, zwycięzcą zostanie fan, którego prognoza będzie najbliższa ogłoszonemu wskaźnikowi, jednakże różnica prognozy nie może być większa niż 1000.

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronie na Facebooku w poniedziałek 5 czerwca 2017 przed godz. 13:00 naszego czasu.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here