Naga MarketsBranża podcastów jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów rozrywkowych – IAB podało, że przychody branży wzrosły o 85% w 2017 roku. Jedna z głównych amerykańskich wytwórni filmowych, 20th Century Fox położona w  Los Angeles będzie używać technologii blockchain jako dodatkową metodę mikropłatności, z której będą mogli już niebawem korzystać jej klienci.


Zobacz również: Manager Facebooka stawia na Blockchain

20th Century Fox podpisał umowę z Castbox

Wytwórnia 20th Century Fox zawarła ścisłą współpracę z firmą Castbox zajmującą się wdrażaniem systemu płatności i systemu nagród w oparciu o technologię blockchain. Umowa została podpisana 27 czerwca br. Zadaniem firmy Castbox będzie wdrożenie płatności typu blockchain jako alternatywę, która zwiększy przychody wytwórni i ułatwi interakcję z odbiorcami.

Założycielka Castbox, Renee Wang wskazuje na szerokie zastosowanie nowej technologii. Uważa, iż płatności oparte na blockchainie to m.in. dodatkowa metoda zarabiania dla twórców treści czy też system dystrybucji nagród dostępny dla odbiorców.

„Dzięki technologii blockchain ten mały system mikropłatności, który chcemy stworzyć będzie dla wszystkich. Użytkownicy będą na samym początku inwestować swoje środki w preferowany projekt czy program i w ten sposób zostaną częściowymi właścicielami. Takie rozwiązanie pozwala zwykłemu użytkownikowi stać się inwestorem. W ten sposób mają większą motywację do udostępniania czy rozpowszechniania tematu wśród znajomych, ponieważ też mają skórę w grze.” – powiedziała Renee Wang.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykuł“Szukamy, analizujemy, gramy” sentyment 09.07.2018 EUR/USD, GBP/USD i USD/JPY
Następny artykułBinance przewiduje miliard dolarów zysku w 2018 roku
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here