Naga MarketsCzy wiesz, że swoje oszczędności inwestuje tylko 5% Polaków w porównaniu do 55% Amerykanów? Chcemy to zmienić!

Dom maklerski X-Trade Brokers (XTB) podjął wyzwanie i rozpoczyna projekt edukacyjny z reprezentantem Polski w piłce nożnej Grzegorzem Krychowiakiem. XTB będzie uczyć Grzegorza, jak inwestować. Grzegorz nie jest ekonomistą i jako zawodowy piłkarz ma bardzo mało czasu, a mimo to postanowił udowodnić, że każdy kto chce, może się nauczyć rozsądnie zarządzać swoimi pieniędzmi.

Grzegorz dowie się jakie wydarzenia ekonomiczno-polityczne wpływają na kursy walut oraz akcji, nauczy się w jaki sposób wykorzystać te informacje w inwestycjach. O proces nauki Grzegorza zadba profesjonalny trader –  Adam Narczewski, Zastępca Dyrektora XTB na Polskę. Wszystkie etapy nauki Grzegorza można będzie śledzić na dedykowanym projektowi portalu www.WytrenujSwojZysk.pl.

Nie masz wykształcenia ekonomicznego ani czasu, aby zająć się swoimi pieniędzmi? Ty również możesz dołączyć do Grzegorza, śledzić jego postępy i uczyć się z naszymi ekspertami.

Jak to działa? Krok po kroku

  1. Dołącz do programu treningowego na www.WytrenujSwojZysk.pl i ucz się inwestycji razem z Grzegorzem.
  2. Otrzymujesz cyklicznie specjalnie przygotowane materiały, z których inwestowania uczy się także Grzegorz.
  3. Inwestujesz wirtualne środki, żeby trenować swoje umiejętności – zakładasz darmowe konto demonstracyjne i korzystasz z niego na komputerze, smartfonie lub tablecie – gdziekolwiek jesteś.
  4. Podejmujesz wyzwania! Do wygrania atrakcyjne nagrody!
  5. Po ukończeniu kursu otrzymasz Certyfikat, który potwierdzi Twoją wiedzę dotyczącą inwestycji.

Dołącz do Grzegorza Krychowiaka! Rozwijaj się, sięgaj po więcej.

Krychowiak_teaser_banerConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

6 KOMENTARZE

  1. każda akcja edukacyjna jest warta uwagi.tym bardziej jeżeli chodzi o inwestowanie. KRYCHOWIAK i XTB to nietuzinkowe rozwiązanie, ale z tej współpracy może wyjść coś naprawdę dobrego

  2. No wiesz, dużo osób sobie nie radzi, ale po to XTB robi takie kursy żeby ludzie chętniej wkładali w to pieniądze. Równie dobrze można byłoby stwierdzić że giełda też jest grą psychologiczno-emocjonalną, moim zdaniem pomiędzy giełdą a transakcjami na rynku forex nie ma dużej różnicy.

  3. Bardzo sympatyczna akcja, fajnie że XTB włącza się w pracę “u podstaw”, bo do tej pory świadomość ekonomiczna naszego społeczeństwa jest, nie oszukujmy się, dramatycznie niska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here