Naga MarketsAlgory – bo tak nazywa się nowy start-up z rynku walut cyfrowych – jest operatorem największego systemu newsów dedykowanych inwestorom oraz traderom.


Pierwszym produktem, który wypuściło Algory jest Cryptocurrency News Aggregator. System umożliwi użytkownikom śledzenie wszelkich informacji mających wpływ na zmienność w ceny kryptowalut z całego świata.

Jak działa Algory?

Jak przyznają jego twórcy: “Cryptonews filtruje informacje płynące z serwisów tematycznych, blogów, firm skupionych na branży kryptowalut, firm skupionych na branży technologii Blockchain. Analizuje również dane z mediów społecznościowych, które mają niebagatelny wpływ na zmienność na rynku kryptowalut.”

W chwili obecnej do systemu mamy podpięte top 1 000 różnego rodzaju źródeł newsów ze świata kryptowalut. W tradingu liczy się szybkość. Nasz system zapewnia traderom rozwiązanie typu “all cryptonews in one place”, dzięki czemu nie będą już musieli przeglądać dziesiątek innych serwisów czy narzędzi. A już wkrótce na rynku pojawi się nasz kolejny produkt, Cryptoscanner – powiedział nam Tomasz Przybycień, Co-founder Algory.

Najlepsze miejsce dla krypto-traderów

Użytkownicy platformy mają możliwość tworzenia “dedykowanych powierzchni roboczych”. Klienci platformy będą mogli także segregować newsy wedle swoich potrzeb tj. obserwowanych kryptowalut czy kategorii newsów. Ma nie zabraknąć również danych archiwalnych, dzięki którym inwestorzy z rynku walut cyfrowych będą w stanie ocenić, które źródła informacji miały największy wpływ na zmienność kursów.

Aktualnie dostęp do platformy newsów jest oferowany za darmo. W przyszłości uruchomiona zostanie wersja premium, w której za opłatą użytkownicy otrzymają dostęp do funkcji vip.

– Algory Cryptonews jest w tej chwili jednym z największych oraz najbardziej rozbudowanych serwisów agregujących newsy na świecie – mówi Tomasz Przybycień – Jednak pragniemy przypomnieć, że to dopiero początek. Przed nami dalszy rozwój naszej platformy, w tym bardzo rozbudowany skaner kryptowalut – Cryptoscanner. Oczekujcie na kolejne informacje!

Cryptocurrency News Agregator dostępny jest pod linkiem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here