Naga MarketsTraderzy na całym świecie uzyskali dostęp do pierwszej na świecie hybrydowej platformy transakcyjnej do derywatów kryptowalutowych o nazwie Blockchain Board of Derivatives (BBOD), która uruchomiona została w piątek, 3 sierpnia we współpracy z GMEX Technologies.

Już 8 lat temu współzałożyciel BBOD i Dyrektor ds. Technicznych – Chris Urbanowicz zaprezentował swoją wizję stworzenia platformy do handlu hybrydowymi kryptowalutami. Był wtedy jedną z niewielu osób, które widziały pełen potencjał technologii blockchain, pozostali nie byli tak entuzjastycznie nastawieni do jego pomysłu.

Teraz społeczność handlowa nazywa go “tech-czarodziejem”. Urbanowicz, który uzyskał tytuł doktora w dziedzinie ekonofizyki, poświęcił swoją karierę akademicką i zawodową tradycyjnej ekonomii i handlowi ilościowym wiedział jednak, że chce zrobić coś innego – coś, czego nigdy wcześniej nie robiono.

Pomimo pesymistycznej reakcji, którą otrzymał na początku, nie poddał się. Z biegiem czasu zaczął szukać podobnie myślących ekonomistów, którzy rozumieli jego wizję. Po latach planowania, rozwoju i finansowania Urbanowicz wraz z zespołem wprowadził na rynek pierwszą na świecie hybrydową platformę do handlowania kryptowalutami.

Czym jest hybrydowa platforma handlowa?

Do tej pory traderzy z rynku kryptowalut musieli wybierać między scentralizowanymi i zdecentralizowanymi platformami handlowymi, bez żadnych opcji pośrednich. Scentralizowane giełdy przetwarzają transakcje szybko, ale narażają traderów na zagrożenia związane z bezpieczeństwem i wymagają by zrezygnowali z ze sprawowania pieczy nad swoimi funduszami. Zdecentralizowane platformy oferują większe bezpieczeństwo i można zachować kontrolę nad własnym kapitałem, jednakże są opóźnione i oferują ograniczone opcje handlowe.

Jednak uruchomienie BBOD oznacza początek nowego podejścia do transakcji – podejścia hybrydowego. Platforma hybrydowa Blockchain Board of Derivatives łączy szybkość centralizacji z bezpieczeństwem decentralizacji.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Jak to działa?

Inwestorzy mogą utrzymać kontrolę nad swoimi funduszami, ponieważ Urbanowicz i jego zespół opracowali unikalne rozwiązanie w zakresie przechowywania: inteligentny portfel kontraktowy. Korzystając z tego systemu, każdy trader tworzy własny portfel zaprojektowany specjalnie do handlu na BBOD.

Następnie platforma łączy inteligentne portfele kontraktowe z szybkim, scentralizowanym silnikiem dopasowującym GMEX Technologies, który przetwarza 1.250.000 zleceń na sekundę przy średnim opóźnieniu 75 mikrosekund. Dzięki temu inwestorzy mogą kontrolować swoje fundusze bez opóźnień, które towarzyszą całkowicie zdecentralizowanym platformom.

Co więcej, natywne tokeny BBD pozwalają traderom zaoszczędzić do 20% opłat. Łącząc korzystne aspekty handlu z dźwignią oraz bezpieczeństwem zdecentralizowanego sprawowania pieczy nad kapitałem, Blockchain Board of Derivatives daje inwestorom potencjał maksymalizacji zysków przy jednoczesnej minimalizacji ryzyka.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here