Naga MarketsPoznaliśmy szczegóły prospektu emisyjnego Allegro. Wyniki za lata poprzednie nie powalają jeżeli porówna się je do skali wyceny. Na łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz przygląda się firmie Allegro oraz najciekawszym spółkom na Giełdzie Papierów Wartościowych pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Czego możemy spodziewać się w kolejnych tygodniach? Więcej dowiesz się oglądając cały program!

  • Ogromny wzrost przychodów w 2019 roku oraz 2020 roku i proste jego przeniesienie na kolejne lata oczywiście wygląda super, ale czy jest możliwe do osiągnięcia?
  • Kto faktycznie zarobi na debiucie Allegro? Czy wycena 104 C/Z jest racjonalna czy może jest to pewniak na długie lata?
  • Ponadto rynek jest pod presją podaży, cała giełda pomału się obsuwa. Bardzo ciekawe poziomy są osiągane na złocie i srebrze, a także na polskim złotym.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TV

Zobacz również inne audycjeConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here